memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

01-06-2015
Mehmet TAŞÇI

Mehmet TAŞÇI

MERHABA!

Şuan ziyaret etmekte olduğunuz Web sitemiz 1 Haziran 2015 itibariyle resmen yayın hayatına başlamış ve siz değerli takipçileriyle buluşmuştur. 

Web sitemizle ilgili ilk tartışmalar yapılırken isminden,   amblemine,   web sayfasının organizasyonuna kadar birçok konuda tatlı telaşlarımız oldu.   

Bu süreçte bize ciddi katkı yapan dostlarımız var. Burada hepsinin adını vermemiz elbette mümkün değil. O nedenle katkılarını esirgemeyen tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. 

Sitemizi kurarken yürüyeceğimiz yolda ilkelerimizi,  danışma kurulumuzu,  alan editörlerini ve şekil şartlarını belirlerken seçici davranarak sizlere en iyisini sunmaya çalıştık. 

İnternet haberciliğine güçlü ve kaliteli bir soluk getirebilmek ve bunu sürdürebilmek için gereken özveriyi ve özeni göstereceğimizi    taahhüt ederek karşınıza çıkıyoruz.  Her doğum sancısında olduğu gibi bizde sancılı süreci geride bıraktık ve bir bebeğimiz oldu. Bu bebeği siz değerli takipçilerimizin desteğiyle büyütüp, etkili bir noktaya getirme gayreti içerisinde olacağız.

Niyetimiz; Farklı bir ses, nefes, soluk ve renk olarak yaşamınıza girmek.

İlkeli, tarafsız, objektif, hızlı ve etkili habercilik yaparken, dezenformasyon ve manipülasyonlara karşı her zaman uyanık olmaya çalışacağız.

İnsanları yerden yere vurarak, iletişim cennetini iletişim cehennemine çeviren sosyal medyadaki sürü psikolojisinden farklı bir kulvarda olacağız.

Asla “Yandaş” ya da “Candaş” olmayacağız.

Hiç kimseye şirin görünmek gibi bir zorunluluğumuzun olmamasının yanı sıra, ‘popüler olmak’ gibi bir kaygımız da olmayacak. 

Her zaman yeniliklere açık olacak, değişmeyen tek şeyin değişim ve gelişim olduğuna inanacağız. Toplumsal duyarlılıkla “Her şey haberdir, haber her şey değildir” ilkesi ile doğru, tarafsız ve ilkeli bir yayıncılık anlayışı içerisinde olacağız. Yayınlarımızla ilgili nezaket çerçevesinde yapılacak eleştirileri hoşgörü ile kabul edip, özeleştiri yapmaktan çekinmeyeceğiz.

Hayata, hayatınıza yeni artı değerler katabilirsek ne mutlu bize!

MAKALE YORUMLARI


gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ