memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

18-01-2016
Mehmet KİŞİ

Mehmet KİŞİ

GÜN BİRLİK GÜNÜ

Birlik olmamız için acaba daha neyi bekliyoruz.

Kenetlenmemiz için acaba daha neyi bekliyoruz.

Güzel ülkemizin selameti için geleceği için özgürlüğü için acaba daha neyi bekliyoruz.

Dört bir taraftan komşularımızın topraklarımıza göz diktiği şu günlerde sınırlarımızı değiştirmek adına tüm kara planları uygulamaya koyduğu şu günlerde bizler ne işle uğraşıyoruz.

Bizler siyasi çıkarlarla hakaretlerle özürlerle ve karşılıklı atışmalarla uğraşıyoruz ülkemizin bu durumu hiçbir siyasi partinin gündeminde bile değildir. Allah aşkına ne yapıyoruz nereye gidiyoruz birileri bizleri oyalıyor mu uyutuyor mu hiç düşündük mü acaba. Evet, oyalanıyoruz uyutuluyoruz hiçbir şeyin farkında bile değiliz. Farkında olduğumuz tek şey ceplerimizi nasıl doldururuz nasıl kolay zengin oluruz nasıl lüks içinde yaşam süreriz sadece bunları düşünüyoruz.

Paramız olsa da pulumuz olsa da ülkemiz yoksa hiçbir şeyin anlamı yok kıymeti yok değeri ise hiç yoktur. Gelin birlik olalım beraber hareket edelim düşman çatlatalım siyasilerle aydınlarla akademisyenlerle sağlıkçılarla öğrencilerle halkla bu birlikteliğimizi dünyaya duyuralım. Kardeşi kardeşten dostu dosttan babayı evlattan ayırmaya asla izin vermeyelim.

Bu günlerin önemini gerekliliğini olmazsa olmazlarını herkese yılmadan yorulmadan anlatalım sonrada bu birlikteliğimizi siyasette oluşturalım A partisi B gözetmeden destek olalım hükümetimize devletimize askerimize polisimize bu desteklerin eksilmeyeceğini hiç kimsenin eksiltemeyeceğini ispatlayalım ki siyasilerde hükümetimizde devletimizde askerimizde polisimizde bu beraberlikten bu birliktelikten bu kenetlenmeden güç alsın kuvvet alsın destek alsın.bu günler eleştirme günü değil bu günler iftira günü hiç değil bu günler kardeşlik günü bu günler birlik ve beraberlik günüdür.

Mevlam ülkemizin üzerinde oynanan, halkımızın üzerinde oynanan, bu karabulutları bir an önce dağıtsın. Ülkemize milletimize beklediği huzuru ve muhabbeti nasip etsin inşallah.

Yüce MEVLAM Devletimize Milletimize zeval vermesin

Gün devletimizi destekleme günüdür.

Gün devletimizin de halkına sağduyu ile yaklaşma günüdür kardeşi kardeşe kırdırmadan halkına adil ve adaletli olma günüdür.

Gün devletimizin halkını ana kucağı gibi sevgiyle kucaklama günüdür.

Gün birlik ve beraberlik günüdür.

MAKALE YORUMLARI


Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ