memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

29-09-2020 09:16 Kategori: YAŞAM

Spor Tunik Önemi Nedir?

Spor Tunik Önemi Nedir?
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Tesettürlü bayanların sıklıkla kullandığı modeller arasında yerini aldı. Markete giderken, spor yaparken daha rahat hareket etmesini sağlıyor. "

Tesettürlü bayanların sıklıkla kullandığı modeller arasında yerini aldı.  Markete giderken, spor yaparken daha rahat hareket etmesini sağlıyor. Boydan uzun boyunuza göre diz üstü ya da diz altına o kadar gelebilen uzun kollu kıyafetlere verilen alttır. Spor tunik ile her kıyafet üstüne kombin yapmanız kolay. Bir bayan eşofman takımın üstüne ya da pantolonun üstüne rahtlıkla giyebileceğiniz bir modeldir. Spor tunik giydiğinizde eşarbınızla da aynı kombin rengini uydurmanız rahattır. Hava aldıran kumaşı sayesinde sıcak havalarda kullanışlıdır. Vücut hatlarını kimsenin görmesini engelleyen bir modeldir. Sizi olduğunuzdan daha zayıf ve şık durmanıza neden olacaktır.  Tesettürlü bayanların günlük hayatında vazgeçilmez bir ürün olarak yerini aldı.

Spor Tunik Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Spor tunik tarzı modelleri alırken bedeninizden biraz daha büyük almanız doğru tercih olacaktır. Yüzde yüz pamuklu model tercihiniz 4 mevsimde rahat kullanmanızı sağlar. Marka seçimi yerine doğru renklerle kendinizi almanız sizi daha zarif gösterecektir. https://www.tommylife.com.tr/tunik bu linke tıklayarak siz de bu ürünlerden birine güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER YAŞAM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ