memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

27-11-2019 10:31 Kategori: YAŞAM

En Şık Kol Düğmeleri

En Şık Kol Düğmeleri
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şıklığını tercih ettiği takı ve aksesuarlarla yansıtan erkekler için kol düğmeleri büyük bir öneme sahiptir. Her ne kadar erkeklerin aksesuar seçenekleri kadınlara kıyasla daha az gibi gözükse de, tarzın tamamlayıcısı olan küçük ve şık detaylar erkeklerin karizmasını ön plana çıkarmayı başarır."

Klasik tarzın tamamlayıcı unsuru olan kol düğmesi, müthiş ışıltısıyla gömleklerdeki en şık detay oluyor. Tarzıyla dikkat çeken erkeklerin kıyafet kombinlerinin vazgeçilmezi olan bu şık aksesuarlar, altın ve gümüş olmak üzere farklı materyallerden üretilir. Sadece erkeklere özgü olan ve gömleklerle olağanüstü bir uyum yakalayan kol düğmeleri ilgi çekici bir ışıltıyı da beraberinde getirir. 

Farklı renk seçenekleri bulunan kol düğmesi modelleri, gömlek kollarına özgün bir şıklık katan en zarif ürünlerdir. Günümüzde de erkekler tarafından en çok tercih edilen aksesuarların başında yer alır. Takım elbiseyle ya da sadece gömlekle tercih edilen bu ürünler, klasik şıklığın öncüsüdür. Kol düğmesi modelleri genellikle sade şıklığa vurgu yapar. Gün geçtikçe geniş bir tasarım skalasına sahip olan bu aksesuarlar, her tarza hitap eden modelleriyle daha geniş bir kitleye hitap eder. Kol düğmeleri; taşlı, taşsız, sade ve desenli olmak üzere farklı modellerden oluşur. Mortakı , erkeklerin maskülen ruhunu yansıtan birbirinden şık kol düğmesi modelleriyle klasik tarza mükemmel bir şekilde eşlik ediyor!

Gümüş Kol Düğmeleri ve Fiyatları

Erkeklerin karizmatik duruşunu şıklığıyla destekleyen kol düğmeleri, klasik stile eşlik eden en hoş detaydır. Asaleti ve zenginliği sembolize eden bu şık düğmeler, gümüş ışıltısıyla benzersiz bir görünümü açığa çıkarır. Gümüş kol düğmeleri, alanında uzman tasarımcıların eşsiz dokunuşuyla hayat bulur. Özel davetlerde ve kurumsal ortamlardaki klasik stilde tercih edilen şık aksesuarlar, erkeklerin ortamdaki asil kimliğini ortaya çıkarır. Değerli taşlardan oluşan klasik şıklığa sahip kol düğmeleri olduğu gibi tetris ve puzzle görünümünde spor şık tasarımlarda mevcuttur. Erkeklere mükemmel bir duruş kazandıran tarz düğmeler, Mortakı güvencesiyle sizi bekliyor!

Erkeklerin tarzına ve ruhuna hitap eden özel tasarım gümüş kol düğmeleri, klasik giyimin tamamlayıcı unsurudur. Günümüzün moda trendi göz önünde bulundurularak tasarlanan kol düğmeleri, şıklığından ödün vermeyen erkeklerin vazgeçilmezidir. Özgün tarzı açığa çıkaran birbirinden özel modeller, klasik şıklıkla bütünleşiyor. Her tarza uyum sağlayan özgün tasarımlar, erkeklerin özgüvenli duruşuna vurgu yapıyor. Kol düğmeleri stiliyle göz kamaştıran erkekler için muhteşem bir seçimdir. Tasarım düğmeler, stil sahibi erkeklerin duruşunu daha da güçlendiriyor. Gümüş kol düğmesi fiyatları, düğmenin işçiliğine ve üzerinde değerli taşların bulunması durumuna göre değişiklik gösterir. Erkeklere verilebilecek en şık hediyeler arasında yer alır. Mortaki.com, asaletini aksesuarlarından alan beyler için harika tasarımlar sunuyor!

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER YAŞAM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ