memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

10-02-2022 01:15 Kategori: YAŞAM

Rüyada Balık Görmek

 Rüyada Balık Görmek
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" Rüyada balık görmek güzel ve hayırlı kısmetlerin geleceğine yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişiye mal ve mülklerin geleceğine işarettir. "

Rüyada balık gören kişinin, kişisel gelişiminde başarılara imza atacağına, rüyayı gören kişinin istek ve arzularına, hedeflerine ulaşacağına dair yorumlanmaktadır.

Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek

 Rüyada balık tuttuğunu gören kişinin eline toplu bir miktar para geçeceğine, emeklerinizin karşılığını misliyle alacağınıza ve bazen bir arayış içerisinde olduğunuza yorumlanmaktadır. Bir su yolunda balık tuttuğunuzu görüyorsanız, yapılacak hileli hareketler sonucunda etrafında bulunan kişilerin mallarını alacağına işaret etmektedir. Eğer içi balık dolu bir kap gördüyseniz, işlerinizin yolunda gideceğine ve elinize geçecek bir ganimet olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Büyük Balık Görmek

 Rüyada büyük balık gördüyseniz, emeklerinizin sonucunda kazanacağınız mallar ile ödüllendirileceğinize dair bir işarettir. Emeklerinizin karşılığını alacağınıza dair yorumlanmaktadır.

Rüyada Sazan Balığını Görmek

Rüyada sazan balığı gördüyseniz, ortak kişilerle yapılacak hayırlı işlere işaret etmektedir. Başka bir tabire göre rüyayı gören kişinin evleneceği ve mutlu zamanlar geçireceğine yorumlanmaktadır

Rüyada Yunus Balığını Görmek

  Rüyada yunus balığını görmek hayırlı işler yapılacağına işarettir. Rüyada yunus balıkları, yapmış olduğunuz tüm endişe ve kaygıların gereksiz olduğuna, durumunuzun iyi olacağına ve maddi açıdan güçleneceğinize yorumlanmaktadır. Eğer sıkıntılı günler geçirdiğinizi fark ediyorsanız bu durumun yakın bir zamanda değişeceğine, işlerinizin yolunda gideceğine ve sonucunda feraha kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Pisi Balığını Görmek

  Rüyada pisi balığını görmek, rüya sahibinin etrafında sürekli fikir değiştiren ve çok kararsız kalan birisine işaret etmektedir. Yakın çevrenizde yer alan bu kişinin yapmış olduğu davranışlar yüzünden rahatsız olacağınıza ve zorlu durumlar içerisinde kalabileceğinize yorumlanmaktadır.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER YAŞAM HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ