memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

06-05-2022 18:09 Kategori: TEKNOLOJİ

Dijital Çözüm Ortağı Veri Cloud, Girişimlere Güç Katıyor

Dijital Çözüm Ortağı Veri Cloud, Girişimlere Güç Katıyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Günümüzde hemen her girişim kendisini dijital dünyada en iyi şekilde ifade edebilecek ve potansiyelini en güçlü şekilde gerçekleştirecek işbirliklerine ihtiyaç duyar. Tam bu tarz talepleri karşılamak amacıyla hizmet veren Veri Cloud, dünyaca ünlü CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) markası Salesforce’un Türkiye hizmetlerini karşılayan bir bulut teknolojisi geliştiricisidir."

Birçok farklı özelliğe sahip olan yazılım ve uygulamaları girişimcilerle buluşturan https://veri.cloud/, hedef kitlesini genişletmek isteyenlere sayısız ayrıcalık vadediyor. Salesforce kalitesiyle geliştirilen; “Community Cloud”, “Sales Cloud”, “Service Cloud”, “Commerce Cloud”, “Marketing Cloud” gibi bulut çözümlerini girişimcilerle buluşturan Veri Cloud, tüm bu yazılımların dışında geniş bir hizmet ağına sahip.

Salesforce Ayrıcalıklarıyla CRM Çözümleri

Müşteri ilişkilerini geliştirerek dijital dünyada işini büyütme arzusunda olan girişimciler için bulut çözümleri oldukça kritik bir önem arz ediyor. Daha fazla müşteriye ulaşmak ve sahip olunan kitleyi korumak için müşteri sadakat programlarının takip edilmesi gerekiyor. Salesforce tarafından sunulan CRM çözümleri tam olarak bu talepleri karşılamayı hedefliyor.

Devasa bir ekosisteme ev sahipliği yapan Veri Cloud Salesforce platformu; yeni müşteriler kazanmaktan iş programları oluşturmaya, analiz yapmaktan iş koçluğu ve danışmanlığına da kadar birçok hizmete tek bir ekosistem üzerinden ulaşabilme kolaylığı sağlıyor. Üstelik yazılımcı ve geliştiriciler için Salesforce ekosistemi içerisinde uygulama geliştirme araçları da bulunuyor.

Hedef Kitlenizi Büyütecek Özel Yazılımlar

Salesforce CRM çözümlerinin girişimcilere vadettiği en temel avantaj, müşteri potansiyelini arttırmak yönünde. Community Cloud servisiyle tüm girişimcilerin dijital hizmetlerini müşteri davranışlarına göre dizayn etmesi mümkün. Aynı ekosistem içerisinde yer alan Marketing Cloud çözümüyle girişimcilerin birçok işlemi tek bir platform üzerinden tamamlaması da olanaklıdır. Marketing Cloud, girişimcilere ödeme planı oluşturmaktan iletişim kanallarını yönetmeye kadar birçok ayrıcalık vadediyor.

Salesforce’un dijital çözümleri arasında yazılımcılar veya uygulama geliştiricileri için de özel hizmetler yer alıyor. Lightning Platform çözümüyle yazılımcıların diğer entegre servisleri de kullanarak yeni uygulamalar geliştirmesi için zemin hazırlanıyor. Salesforce tarafından sunulan diğer ayrıcalıklarla entegre olabilen bu platform, girişimcilerin taleplerine en uygun çözümler getirmek için yaratıcı bir altyapı vadediyor. 

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER TEKNOLOJİ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ