memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

08-10-2021 09:28 Kategori: TEKNOLOJİ

Bilişimde dünya markalarını ENS Bilişim temin ediyor...

Bilişimde dünya markalarını ENS Bilişim temin ediyor...

"Gaziantep’te kamu kurumlarının bir çoğunun teknoloji ürünleri ihtiyaçlarını ve servis ihtiyaçlarını Ens Bilişim karşılıyor."

Kamu kurumlarına dünya markası olan Sindoh Toshiba, Konica Minolta, , ve Kyocera gibi fotokopi makineleri Hp Lexmark Canon Brother Pantum , yazıcı markaların bilgisayarları, yazıcıları ve güvenlik sistemlerini temin eden Ens Bilişim, kamu kurumlarını ihtiyaçlarına göre bu ürünleri temin ediyor ve yine talep edilen sistemin kurulumunu yapıyor.
Ens Bilişim aynı zamanda ürün temin ettiği ve güvenlik sistemi kurduğu kurumalara yönelik bu markaların bakım onarım ve servis hizmetini de sunuyor. Bilişim ve güvenlik sistemi denildiğinde Gaziantep’te akla gelen ilk firmalardan olan Ens Bilişim, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmesiyle sektöründe bir numara olma hedefinde..
25 YILLIK BİLİŞİM TECRÜBESİ
1997 yılından bu yana Gaziantep’te Bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve Ens Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Limited Şirketi’nin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Özkaya, Gaziantep’teki bir çok kamu kurum ve kuruluşlarının ürün ve servis işlemlerinin yaptığını belirterek, Gaziantep’teki kamu kurum ve kuruluşlarını yanı sıra bu kurum ve kuruluşlara fotokopi makinesi, bilgisayar, yazıcı ve bu ürünlerin yedek parçalarının teminini sağladığını dile getirdi.
Çalıştıkları markaların dünyada kabul görmüş belli başlı markalardan oluştuğunu vurgulayan Süleyman Özkaya, Gaziantep’teki kamu kurumlarına Sindoh,Toshiba, Minolta Konica, Lexmark,  ve Kyocera gibi markalarda her nevi bilişim ürünü temin ettiklerini kaydetti.
TEKNOLOJİ ÇAĞININ  TEKNOLOJİ MARKASI  ENS BİLİŞİM
Çağımızda teknoloji çağı olduğunu ve buna bağlı olarak insanların bilişin teknolojileri ürünlerine ihtiyaç duyduklarını, buna dayalı olarak da güvenlik sistemine ihtiyaç duyduklarını aktaran Ens Bilişim Yönetim kurulu Başkanı Süleyman Özkaya, “Günümüzde her ev, her kurum ya da kuruluş kendi güvenliğine önem veriyor ve güvenlik sistemine büyük önem gösteriyor. Çağımızın bir gereği haline gelen bu ihtiyaca yönelik alarm kuruyoruz ve güvenlik kameraları temin ediyoruz.
Tabi bizim çalışma alanımız daha çok kamu kurumları oluyor. Özel sektörde bu alanda hizmet gösteren firmalar olduğu gibi bizim alanımız daha kapsamlı ve geniş alanlara güvenlik sistemi ve bilişim teknolojileri ürünü temin etmekten ileri geliyor. Kamu kurumları belirli bilişim ürünlerine ihtiyaç duyuyor ve bunu olabildiğince kaliteli markalardan tercih ediyor. Bunun yanı sıra kamu kurumları güvenlik sistemine de aynı şekilde ihtiyaç duyuyor. Biz de kamu kurumlarını talepleri doğrultusunda güvenlik sistemleri kuruyoruz. Aynı zamanda temin ettiğimiz bilişim ürünleri ve güvenlik sistemlerinin her türlü bakım ve onarımını, yedek parça teminini ve servis işlerini de yine biz yürütüyoruz” ifadelerinde bulundu.
TEMEL İLKE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Ens Bilişim’in müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğuna dikkat çeken Süleyman Özkaya, “Fotokopi Makinaları Bilgisayar Yazıcı kurduğumuz gibi bunun servis hizmetini de sağlıyoruz. Yaptığımız işin müşteri memnuniyetini ve takibini sürdürüyoruz. Herhangi bir sorun yaşayan müşterimiz ile irtibata geçerek sorunlarını çözmek noktasında kendilerine yardımcı oluyoruz.
Hedef kitlemiz kamu kurumlarıdır. Gaziantep genelindeki kamu kurumlarının büyük bir bölümünün bilişim sistemlerini biz sağlıyoruz ve bunun takibini yapıyoruz. Personellerimiz fotokopi makineleri üzerine eğitim alıyor ve bilgisayar alanından sorumlu personellerimiz de ona göre eğitim alıyor” şeklinde konuştu.
ENS BİLİŞİM DMO’DA YER ALACAK
Ens Bilişim’in önümüzdeki günlerde Devlet Malzeme Ofisi listesinde de yer alacak ve kamu kurumlarının belirli bir kod ile Ens Bilişim’e ulaşabileceğini açıklayan Süleyman Özkaya, “Ens Bilişim önümüzdeki günlerde kamu kurumları adına devlet Malzeme Ofisi listesinde de yer alacak.
Kamu kurumları Devlet Malzeme Ofisi’nden kod girerek bizden hizmet alabilecekler. Hizmet ağımız genelde kamu kurumlarının bilgisayar, fotokopi makinesi, yazıcı gibi ürünlerinin kartuş ve toner dolumundan bu ürünlerin bakım ve onarımına kadar birçok konuda hizmet sunuyoruz. dedi.
DÜNYA MARKALARI İLE ÇALIŞIYOR
Ens Bilişim’in dünyada nam salmış markalarda çalıştığını ve kamu kurumlarına bu markaların ürünlerini temin ettiğini dile getiren Süleyman Özkaya, “Bazı ürünler yurt dışından ithal ediliyor, bazı ürünler de kendi ülkemizde üretilen ürünlerdir. Bayisi olduğumuz  firmalar var. İşlerini yürüttüğümüz bir çok marka var.
Çalıştığımız markalardan bazıları ise dünyaca ünlü markalar olup bu markalar Sindoh, Konica Minolta, Lexmark, Kyocera,Canon Brother  Toshiba’ Acer Lenovo Hp Asus.Dur Takdir edilir ki bu markalar tüm dünyada hemen her ülkede kullanılan markalardır. Biz de Gaziantep kamu kurum ve kuruluşların taleplerine uygun bu markalardan oluşan cihazların kurulumunu yapıyoruz ya da kurumlara bu markalarda cihazlar temin ediyoruz. Temin ettiğimiz ürün ve kurulumunu yaptığımız sistemlerin bakım onarım ve servis işlerini de yine Ens Bilişim olarak takip ediyoruz.


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER TEKNOLOJİ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ