memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

25-12-2018 16:12 Kategori: SPOR

Süper Lig Gol Kraliçesi 'Leyla Öztürk'

Süper Lig Gol Kraliçesi 'Leyla Öztürk'
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Türkiye Hokey Federasyonu tarafından Alanya’da gerçekleştirilen Türkiye Süper Ligi Kapalı Alan Kadın Hokey Şampiyonasında Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey takım kaptanı Leyla Öztürk attığı 35 golle Süper lig gol kraliçesi oldu."

Türkiye Hokey Federasyonu tarafından Alanya’da gerçekleştirilen Türkiye Süper Ligi Kapalı Alan Kadın Hokey Şampiyonasında Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey takım kaptanı Leyla Öztürk attığı 35 golle Süper lig gol kraliçesi oldu. Süper Lig gol kraliçesini kutlayan THF Başkanı Sadık Karakan ve Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan milli sporcuya başarılar dilediler.

Alanya’da Türkiye Hokey Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Türkiye Süper Ligi Kapalı Alan Kadın Hokey Şampiyonasında Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey takım kaptanı Leyla Öztürk attığı 35 golle Süper lig gol kraliçesi oldu. 13 yıldır hokey sporuyla ilgilendiğini ve milli takım oyuncusu olduğunu ifade eden gol kraliçesi Leyla Öztürk “25 Aralık gibi anlamlı bir günde gol kraliçesi olmak benim için onurdur. Unvanımı ve kupamı ben de şehit ve gazilerimize armağan ediyorum. Bugün üç ayrı mutluluğu bir arada yaşıyoruz. Birincisi Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 97.yılını kutluyoruz. İkincisi takımımız Süper Lig şampiyonu oldu ve ben attığım 35 golle ligin gol kraliçesi oldum. Bizlerde büyük emekleri bulunan başta Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan ve Gaziantep Polisgücü Başkanı Mehmet Kaplan olmak üzere antrenörlerime ve takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Gerek kulübüm gerekse milli takım formasıyla ülkeme milletime daha çok hizmet etmek istiyorum. Tek dileğim böyle büyük hizmetlerin bana nasip olması. Umarım takımımız Haziran ayında Ukrayna’da da Avrupa Şampiyonu olacaktır” dedi. Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU