memo

Bugun...
11-01-2018 09:46 Kategori: SPOR

Sözeri transfer istiyor!

Sözeri transfer istiyor!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Ligin ilk yarısında beklentilerin uzağında kalan Gazişehir Gaziantep Futbol takımı, şu ana kadar denemeye getirdiği Jefferson Junior dışında transfer yapamazken, Teknik Direktör Erkan Sözeri ise yönetimden acilen takviye yapılmasını istedi. Takımın hedefe ulaşması için 4-5 oyuncu almak zorunda olduklarını dile getiren Sözeri, yönetime mesaj verdi. "

Ligin ilk yarısında beklentilerin uzağında kalan Gazişehir Gaziantep Futbol takımı, şu ana kadar denemeye getirdiği Jefferson Junior dışında transfer yapamazken, Teknik Direktör Erkan Sözeri ise yönetimden acilen takviye yapılmasını istedi. Takımın hedefe ulaşması için 4-5 oyuncu almak zorunda olduklarını dile getiren Sözeri, yönetime mesaj verdi. 

Gazişehir Gaziantep Futbol takımının teknik direktörü Erkan Sözeri,  devre arası hazırlık kampının oldukça verimli geçtiğini belirterek, takımda eksikler olduğunu ve bu bölgelere acilen transfer yapmaları gerektiğini söyledi.
Ara dönemde transferlerin kolay gerçekleşmediğini aktaran Sözeri, şöyle konuştu: "Biz 3-4 bölgeye takviye düşünüyoruz ama şu an oyuncu portföyü çok kısıtlı olduğundan dolayı fazla hamle yapamadık. Bakıp değerlendireceğiz. Takımımızın gücüne güç katacak oyuncular daha iyi olacak. Yerli veya yabancı konusunda tercih yapacak çok fazla lüksümüz yok. Kaliteli futbolculara sahibiz. Transfer olmasa bile gücümüzü maksimum seviyeye çıkarıp zirve adına elimizden geleni yapacağız.”


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU