memo

Bugun...
16-05-2018 10:58 Kategori: SPOR

Şampiyon GAÜN Hastanesi

Şampiyon GAÜN Hastanesi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Sağlık-Sen Gaziantep üniversitesi Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen halı saha futbol turnuvası final maçıyla son buldu."

Sağlık-Sen Gaziantep üniversitesi Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen halı saha futbol turnuvası final maçıyla son buldu.

Zeytindalı adlı turnuvanın final maçında Avukat Cengiz Gökçek Kadın-Doğum ve Çocuk Hastanesi takımını 4-3 yenen Gaziantep Üniversitesi Hastanesi futbol takımı sezonun şampiyonu oldu.

Şampiyonluk kupasını alan GAÜN Hastanesi futbol takımı Hastane Başhekimi Doç. Dr. Suat Zengin tarafından da takdir topladı. Hastane çalışanlarını motive eden ve ilişkileri güçlendiren her türlü faaliyete destek çıktıklarını ifade eden Başhekim Zengin, elde edilen başarıdan dolayı da kurum olarak çok mutlu olduklarını belirtti. Başhekim Zengin, takım oyuncularını makamında ağırlayarak her birine tebriklerini iletti.   

KERKEZ TAKIMINI YALNIZ BIRAKMADI

​Sağlık-Sen Gaziantep üniversitesi Şube Başkanı Cuma Kerkez Turnuva süresi boyunca takımını yalnız bırakmayarak motive etti. Final günü yapılan karşılaşmanın ardından takımının şampiyon olduğunu görünce futbolcularıyla birlikte sevinç yumagı oluşturdular. Birincilik kupasını Gaziantep Sağlık İl Müdürü Dr. Serdar Sarıfakı'nın elinden alarak, bu haklı gururdan dolayı takımındaki tüm futbolcu arkadaşlarını kutladı.

 

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU