memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

26-12-2018 16:51 Kategori: SPOR

Şahinbey'de 25 aralık kurtuluş etkinlikleri...

Şahinbey'de 25 aralık  kurtuluş etkinlikleri...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şahinbey Belediyesi 25 Aralık Gaziantep’in kurtuluş etkinlikleri kapsamında "Gaziantep Kurtuluş Kupası Bisiklet Yarışması" düzenledi."

Şahinbey Belediyesi 25 Aralık Gaziantep’in kurtuluş etkinlikleri kapsamında "Gaziantep Kurtuluş Kupası Bisiklet Yarışması" düzenledi.

Şahinbey Belediyesi, Gençlik, Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından organize edilen "Gaziantep Kurtuluş Kupası Bisiklet Yarışması" 155 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Gençlik Spor Kulübü Bisiklet Antrenörü Yunus Derkin, organizasyondan dolayı memnun olduklarını belirterek,  "Bu yarışma ilimiz için güzel bir organizasyon. Bu yarışmaya yaklaşık 155 sporcu, 4 okul, 9 spor kulübü katıldı. Emeği geçenlere çok çok teşekkür ediyorum. Bunun yanında büyük destekleri olan Şahinbey Belediyesi'ne ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne de ayrıca teşekkür etmek istiyorum" dedi.

BU TÜR ORGANİZASYONLAR BİZLERİ MUTLU EDİYOR

Gaziantep Bisiklet Kulübü sporcusu Erkan Güngör,  bisiklet yarışlarının daha sık yapılması gerektiğini belirterek, "Bu organizasyonun yağmura ve olumsuz hava koşullarına rağmen devam etmesi bizi mutlu etti. Çünkü uzun zamandır bunu bekliyorduk. Bu tür organizasyonlara teşvik edilmesi için daha fazla yapılması gerektiğini düşünüyorum. Burada ortam da çok güzel, başka illerden de katılım var. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU