memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

10-06-2019 17:16 Kategori: SPOR

Polisgücü 8. kez Avrupa şampiyonu oldu: Gururumuz oldu

Polisgücü 8. kez Avrupa şampiyonu oldu: Gururumuz oldu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Polisgücü Erkek Hokey Takımı Alanya’da oynanan EuroHockey Club Challenge III 2019 Men karşılaşmalarında ki final maçında rakibi Macaristan’ınSoroksári – Olcote HC Takımı karşısında maçı 6-0'lık skorla yenerek namağlup unvanla Avrupa Şampiyonu oldu."

Avrupa Şampiyonluk kupasını Türkiye adına 82 milyon için aldıklarını ve şampiyonluğu Türkiye’ye armağan ettiklerini ifade eden Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan “Bizlere bu gururu yaşatan sporcularımızı kutluyorum” dedi.


Alanya’da düzerlenen EuroHockey Club Challenge III 2019 Menşampiyonu namağlup unvanla Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü oldu. Final maçında Macaristan’ınSoroksári – Olcote HC Takımını 6-0'lık skorla mağlup eden Gaziantep Polisgücü Spor Erkek Hokey takımı namağlup unvanını koruyarak şampiyonluk kupasını kazandı. Sporcuların büyük özvergi gösterdiğini ve şampiyonada iyi hazırlandıklarını ifade eden Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan “Çok mutluyuz. Gurur duyuyoruz. Bugün söz verdiğimiz gibi Avrupa Şampiyonluk Kupasını Türkiye adına kazandık. Büyük öz verilerle çalışan ve bizlere bu coşkuyu yaşatan sporcularımıza teknik heyetimize, hocalarımıza teşekkür ediyorum. Avrupa Şampiyonluğu kupasını Türkiye adına, 82 milyon vatandaşımız adına aldık. Kupayı Türkiye’ye armağan ediyoruz. Bundan sonra da uluslar arası arenada kulübümüz gerek Gaziantep’i gerekse ülkemizi başarıyla temsil etmeye devam edecektir. Bizlere destek veren başta Gaziantep yerel ve ulusal basını olmak üzere herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Organizasyonda büyük emekleri bulunan ve kendisi de Gaziantepli olan Türkiye Hokey FederasyonuBaşkanımız Sadık Karakan’ın şahsında bütün federasyon ailesine ve Alanya’da kapılarını bizlere açarak organizasyon ve şampiyonanın başarıyla yürütülmesini sağlayan Antalya Valisi Münir Karaloğlu,Antalya Gençlik Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, Alanya Gençlik Spor Müdürü Erdal Tamrak. Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’e çok teşekkür ediyorum” dedi. Avrupa Şampiyonluk Kupasını düzenlenen törenle alan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Erkek Hokey takımı mutluluklarını birbirleriyle kucaklaşarak paylaşırken müzik eşliğinde hep birlikte Gaziantep şarkılarıyla adeta coştular. Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan’da kulüp başkanı Mehmet Kaplan ve sporcuları kutlayarak başarılar diledi. 

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU