memo

Bugun...
04-01-2018 10:31 Kategori: SPOR

Kapama bahane, miting şahene

Kapama bahane, miting şahene
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantepspor taraftarları dün saat 12.30'da takımına sahip çıkmak için valilik önünde toplandı. Mevcut başkan kulübün anahtarlarını valiliğe teslim etmesi beklenirken sürpriz bir gelişme yaşandı. Başkan ve ekibi, “Kapatma sözkonusu değil, Buna kimsenin gücü yetmez. Sadece sesimizi duyurmak istedik” demesiyle dikkatleri üzerine çekti. "

Gaziantepspor taraftarları dün saat 12.30'da takımına sahip çıkmak için valilik önünde toplandı. Mevcut başkan kulübün anahtarlarını valiliğe teslim etmesi beklenirken sürpriz bir gelişme yaşandı. Başkan ve ekibi, “Kapatma sözkonusu değil, Buna kimsenin gücü yetmez. Sadece sesimizi duyurmak istedik” demesiyle dikkatleri üzerine çekti. 
Miting düzenleyen kulüp başkanının bilinçli olarak hareket etmesi ve kulübü kapatması mümkün olmazken bu hareketi herkesi şaşırttı. Başkan ve yönetiminin neden böyle bir yol izledikleri ise tartışma konusu oldu. 

GÖZDAĞI VERDİ
Gaziantepspor Kulüp Başkanı Huzeyfe Durmaz, mitingden bir gün önce personel ve futbolcular adına kulübün resmi internet sitesinden açıklama yaptı. Kulübün kapatılacağı mesajını veren ve Gaziantepspor’SUZ 2018 yeni yılınız kutlu olsun diyerek açıklama yapan yönetim, taraftarları Demokrasi Meydanı’na bilinçli olarak toplayıp şehri yönetenlere adeta gözdağı verdi. 

“KAPATMAYACAĞIZ” DEDİ
Bir gün önceki açıklamasında Gaziantepspor’un kapandı mesajını kamuoyuyla paylaşan Huzeyfe Durmaz ve yönetimi, miting yaparak reklam kokan açıklamalar yaptıktan sonra Kulübün kapanmayacağını söyledi. Huzeyfe Durmaz "Gaziantepspor Kulübü kapanmıyor. Kimsenin buna gücü yetmez. Amacımız Gaziantepspor camiasını bir araya getirmek" dedi. 

TEHDİT KOKAN ÇAĞRI
Gaziantepspor Kulüp Başkanlığına devam eden Huzeyfe Durmaz, borcun kapatılmaması halinde yeni bir girişimde bulunacağını belirterek, Gaziantespor'un 113 milyon TL'lik borcunun kapatılması için destek kampanyası başlatılacağını, para bulunamazsa faaliyetlerin durdurulması konusunun yeniden gündeme geleceğini duyurdu.


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU