memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

10-01-2021 23:09 Kategori: SPOR

İşte Gaziantep FK'nin yeni teknik direktörü...

İşte Gaziantep FK'nin yeni teknik direktörü...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Son günlerde Gaziantep FK yönetimi ile Rumen Teknik Direktör Sumudica arasında çıkan ve Sumidica'nın görevine son verilmesnden sonra hoc arayışına giren Gaziantep temsilcisi kararını verdi gibi."

Gaziantep Valisi Davut Gül'ün " Hiç kimse Gaziantep'ten üstün değildir " açıklaması üzerine: Ünal karaman, Aykut Kocaman gibi hocalarla iletişim kurduğu belirtilen Gaziantep FK'nin bu iki isimden vazgeçtiği belirtiliyor.

Spor dünyasına " Bomba " gibi düşen Sumidacının yerine teknik adam arayışlarının belirlediklerini söyleyen ve isminin açıklanmasını istemeyen bir yönetici. " Aslında Sumidica ile ipler Beşiktaş maçı öncesi kopmuştu. Ortaya atılan isim Bülent Korkmaz'dı. Sumidca, bunu bir şekilde duydu. Hatta maç öncesi Gaziantep'im amigolarına " Takımada benim yerime bir Türk hoca gelir. Onu alkışlarsınız" dediğini duyduk."dedi.

Haber Merkezimize açıklamalarda bulunan kulüp yöneticisi, " Bülent Korkmaz'la görüşmelerimiz sürüyor. başka seçenekler de var." diye konuştu.

www.memohaber.com haber merkezine gelen son dakika bilgilerine göre, hoca konusunda kulüp başkanı Mehmet Büyükekşi'nin gece yarısına kadar görüşmelerini sürdüreceğini yarın sabah da anlaşmanın bitirilmesinin ardından imzaların atılacağı öğrenildi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ