Bugun...
16-01-2018 10:56 Kategori: SPOR

Gaziantepspor’da Yönetim düşüyor mu?

Gaziantepspor’da Yönetim düşüyor mu?
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantepspor’da son haftalarda yönetim, teknik heyet ve futbolcular arasında yaşanan kopukluk sonrasında Huzeyfe Durmaz’ın ekibinde yer alan 10’a yakın ismin istifasını sunduğu öğrenildi. Bu istifaların kabul edilmesinden sonra Durmaz’ın acilen kongreye gitmesi gündeme geldi. "

Gaziantepspor’da son haftalarda yönetim, teknik heyet ve futbolcular arasında yaşanan kopukluk sonrasında Huzeyfe Durmaz’ın ekibinde yer alan 10’a yakın ismin istifasını sunduğu öğrenildi. Bu istifaların kabul edilmesinden sonra Durmaz’ın acilen kongreye gitmesi gündeme geldi. 

Gaziantepspor’da Teknik heyetin antrenmana alınmaması, Demokrasi meydanında yapılan miting sonrasında yeterli destek bulunamaması, Elyasa, Muhammed ve Şenol Can’ın süresiz kadro dışı bırakılıp yeniden affedilmesi, Sportif Direktör Abdülkadir Bakırdöven ile yolların ayrılması ve futbolcuların üst üste açıklama yaparak yönetimi eleştirmesinden sonra Gaziantepspor yönetiminde ise kopmalar başladı. Huzeyfe Durmaz’ın yönetiminde yer alan 10’a yakın ismin dün itibariyle istifalarını sundukları ileri sürülürken bugün veya yarın bu istifaların devam etmesi bekleniyor. Gaziantepspor’da 19 Ocak’ta yapılacak olan mali kongrede seçimli kongreninde yapılması yeniden gündeme geldi. 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU