memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

25-12-2018 18:41 Kategori: SPOR

Gaziantepspor'a 6 puan silme cezası!..

Gaziantepspor'a 6 puan silme cezası!..
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Gaziantepspor'a FIFA tarafından 6 puan silme cezası verildi."

TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Gaziantepspor'a FIFA tarafından 6 puan silme cezası verildi. FIFA, Gaziantepspor'dan ayrılarak Osmanlıspor'a transfer olan Zydrunas Karcemarskas'ın alacaklarının ödenmemesi sebebiyle kırmızı-siyahlıları -6 puan ile cezalandırdı.

Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin, konuyla ilgili olarak kulüp resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yayımladı.

Başkan Hasan Şahin'in açıklaması şu şekilde:

"Tüm kamuoyu biliyor ki; Gaziantepspor başkanlığı görevine başladığımda büyük bir enkaz devir aldım. Başkanlığım ile beraber sezon başı transfer yasağını kaldırmak ve transfer yasağı dosyalarını çözüme kavuşturmak için büyük uğraşlar verdik ancak; eski yönetimler tarafından maddi ve manevi tüketilmiş, içi boşaltılmış, tüm gelirlerine el konulmuş olan Gaziantepsporumuzun profesyonel liglerde kalabilmesi için 30’a yakın FIFA dosyası ile mücadelemizden maddi kaynak yaratamama nedeni ile sonuç alamadık.

Son olarak eski oyuncularımızdan Zydrunas Karcemarskas ile yaptığımız ön görüşmelerde olumlu yönde beyan bildirmiş ve Gaziantepspor’a yardımcı olacağını söylemiştir. Ancak daha sonra kimler tarafından aranıp oyuncunun fikri değiştirildi ise kulübümüzün efsaneleri arasında yer alan Karcemarskas’ın erteleme ve taksitlendirme talebimizi kabul etmemesi nedeni ile FIFA Disiplin Kurulu tarafından -6 puan ceza ve ayrıca amatör, alt yapı dahil transfer yasağının kulübümüze uygulandığını üzülerek belirtmek zorundayız.

Ayrıca kulübümüz diğer FIFA dosyaları için kaynak yaratılmaz, futbolcu ve kulüpler alacak görüşmelerinde erteleme taleplerimizi kabul edilmez ve olumlu sonuç alınamaz ise amatör liglere düşürülmesi cezası ile karşı karşıya kalacaktır.Kaynak: DHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Ali can , 27-12-2018 16:25 aşağıdaki yorumu yaptı. Madem tüm suçu geçmişe atacaktım neden başkan oldum Partimi görüşümü sattım bu başkanlık için ama geldim ki yiyecek kalmamış masa boş.. Biraz takımı toparlsam hemen vekil olacağım Meral akşenere de hakaret ettim göze girmek için.. Acı para verin bize la Hadi zenginler para verin Bak vermeyenlere hakaret ederim
FACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU