memo

Bugun...
13-01-2018 23:45 Kategori: SPOR

Gaziantepspor Sportif Direktörü Bakırdöven istifa etti.

Gaziantepspor Sportif Direktörü Bakırdöven istifa etti.
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantepspor için büyük kayıp. Spor alanında deneyimli gerek yurt içinde gerekse yurt dışında spor adamı olarak bilinen ve FİFA ve Türkiye Futbol Federasyonunun yakından tanıdığı spor adamı Bakırdöven'in istifası Gaziantepspor'da şok etkisi yarattı. "

Gaziantepspor’da göreve başlamasıyla birlikte  FİFA ve TFF’de bir çok spor alanında deneyimli tecrübeleriyle gündeme sıkça gelen spor adamı Abdülkadir Bakırdöven Gaziantepspor için büyük bir değer olarak algılanmıştı. Fakat ani istifası Kırmızı-Siyahlı camiada şok etkisi yarattı.

Avrupanın bir çok ülkelerinde yaptığı başarılı spor çalışmalarıyla yakinen bilinen ve aslen Gaziantep'li olan Bakırdöven Gaziantepspor'a katkıda bulunmak üzere Gazişehrimize gelmiş ve yönetimle anlaşarak Sportif direktör ve Genel müdürlük görevine getirilmişti.

Ancak nevarki Gaziantepspor  Başkanının tutarsız davranışlarıyla Bakırdöven'in Gaziantepspordaki görevini bırakarak ani bir kararla ayrılması spor camiasında şaşkınlıkla karşılandı. Maddi bir beklentisi olmayan ve takıma geldiği günden beri bir çok alanda yenilikler sağlayan Bakırdöven'e ise maddi anlamdada bir destek verilmediği öğrenildi.

GAZİANTEPSPOR'U ZOR GÜNLER BEKLİYOR

Huzeyfe Durmaz'ın Kırmızı -Siyahlı takımda yaklaşık 5 ay önce  Başkanı olarak gelmesinin ardından takımda istikrarsızlık had safhaya ulaşırken, takıma teknik direktör olarak kim geldiyse malesef ancak bir ay dayandı. Bakırdöven'in gelişiyle yüreklere su serpilirken deneyimli sportif direktörününde ani bir kararla istifa etmesi akıllara soru işareti bıraktı. Bu da Gelecekte Gaziantepspor'un işinin her geçen gün  kötüye gittiğinin işareti olarak algılandı.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU