memo

Bugun...
12-01-2018 13:12 Kategori: SPOR

Gaziantepspor Fazıl Özdemir’e borçu

Gaziantepspor Fazıl Özdemir’e borçu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantepspor’da borç 113 milyon 238 bin TL olarak açıklanırken bu borcun bir çoğunun futbolcu alacağı olarak ortaya çıktı. 54 milyon TL futbolcu alacağının olduğu Kırmızı-Siyahlı takımdan alacaklı olan futbolcuların hemen hemen hepside menejer Fazıl Özdemir’in olması dikkatlerden kaçmadı. Kapanma noktasına gelen Gaziantepspor’da futbolcu alacaklarının hepsinin Özdemir’e olması kafaları karıştırıyor. "

Gaziantepspor’da borç 113 milyon 238 bin TL olarak açıklanırken bu borcun bir çoğunun futbolcu alacağı olarak ortaya çıktı. 54 milyon TL futbolcu alacağının olduğu Kırmızı-Siyahlı takımdan alacaklı olan futbolcuların hemen hemen hepside menejer Fazıl Özdemir’in olması dikkatlerden kaçmadı. Kapanma noktasına gelen Gaziantepspor’da futbolcu alacaklarının hepsinin Özdemir’e olması kafaları karıştırıyor. 
Kulüp Başkanı Huzeyfe Durmaz ile yöneticiler düzenledikleri basın toplantısında Gaziantepspor’un borcunu açıkladılar. Bu borcu kamuoyu ile paylaşan yöneticiler kulübün gerçek borcunun 113 milyon 238 bin TL olarak duyurdular. Bu borcun 54 milyon 412 bin TL’si ise sadece futbolcu alacakları. 
Gaziantepspor’dan alacaklı olan futbolcuların hemen hemen hepsininde menejer Fazıl Özdemir’in futbolcusu olması dikkatlerden kaçmadı. Gaziantepspor’dan alacaklı olarak gözükün menejer Özdemir, yıllarca bu takıma bir çok oyuncu getirdi ve götürdü. Ve şimdilerde ise Fazıl Özdemir’in alacaklı olması kafaları karıştırdı. 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU