memo

Bugun...
12-06-2018 15:11 Kategori: SPOR

Farklı görüşler 'Millet İttifakı'nda buluştu

Farklı görüşler 'Millet İttifakı'nda buluştu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Farklı siyasi görüşlerde olanlar 'Millet İttifakı'nda buluştu."

Farklı siyasi görüşlerde olanlar 'Millet İttifakı'nda buluştu. Milli Görüş çizgisindeki ve Saadet Partisi'nden Gaziantep 1. sıra milletvekili adayı Faruk Ünsal'ın eşi Fatma Bostan Ünsal'ın AK Parti kurucularından olması ve KHK ile üniversitesinden ihraç edilişinden sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçen yıl yaptığı 'Adalet Yürüyüşü'ne katılmasıyla dikkat çekmişti. 

AK PARTİ KURUCUSU OLARAK 'ADALET YÜRÜYÜŞÜ'NE KATILMIŞTI

CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi'nin oluşturduğu 'Millet İttifakı'nda farklı görüşler yer alıyor. Saadet Partisi Gaziantep 1. sıra milletvekili adayı ve Mazlumder Başkanı Faruk Ünsal'ın eşi Fatma Bostan Ünsal, 'Millet İttifakı'nda yer alan Saadet Partisi adayının eşi olmasıyla dikkat çekiyor. Fatma Bostan Ünsal, AK Parti kurucularından olması daha sonra KHK ile bulunduğu üniversiteden ihraç edilmesinin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Adalet Yürüyüşü'ne katılmasıyla isminden çok söz ettirmişti. 

ADAY, BESNİLİ OLMASIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Saadet Partisi 1. sıra milletvekili adayı Faruk Ünsal'ın ayrıca Gaziantep milletvekili adayları AK Partili Mehmet Erdoğan, İYİ Partili Mehmet Can Tuğsuz ve CHP'li Bayram Yılmazkaya gibi Adıyaman-Besni'li olması da dikkat çeken ayrıntılar arasında.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU