memo

Bugun...
24-04-2018 09:40 Kategori: SPOR

Erdemli öğrencilerin yüzme başarısı

Erdemli öğrencilerin yüzme başarısı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Erdem Koleji öğrencileri Milli Eğitim Bakanlığının her sene düzenlediği Okullar Arası Yüzme Yarışlarında 1 altın, 3 bronz madalya kazandı."

Erdem Koleji öğrencileri Milli Eğitim Bakanlığının her sene düzenlediği Okullar Arası Yüzme Yarışlarında 1 altın, 3 bronz madalya kazandı.

Milli Eğitim Bakanlığının her sene düzenlediği Okullar Arası Yüzme Yarışlarında Erdem Koleji öğrencileri başarı elde etti. 10 okulun katıldığı yarışmada, Erdem Koleji 1 altın, 3 bronz madalya kazandı. Madalya kazanan öğrencilerin daha öncede elde ettiği başarılar da bulunuyor.

Aileleri, antrenörleri ve öğretmenlerinin teşvikiyle sporda  başarı kazanmaya devam eden öğrencilerin hedefi büyük. Derslerini aksatmadan spor yapmanın ve başarılı olmanın mümkün olduğunu, düzenli spor yaparak motivasyonlarının arttığını ifade eden öğrenciler aldıkları sonuçlardan memnun olduklarını belirttiler.

Yarışmadan madalya kazanan Emir Kimya, Emirhan Berk ve Fatma Ongun Turan’ı Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU