memo

Bugun...
24-05-2018 09:24 Kategori: SPOR

Çeliktürk: Ülkemiz ve Gaziantep adına gurur duyduk

Çeliktürk: Ülkemiz ve Gaziantep adına gurur duyduk
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, Avrupa hokey şampiyonu olan Gaziantep Polisgücü Kadın ve Erkek Takımlarını kutlayarak, başarılarının devamını diledi."

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, Avrupa hokey şampiyonu olan Gaziantep Polisgücü Kadın ve Erkek Takımlarını kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

Polisgücü Kadın ve Erkek Takımlarının, hokey branşında Avrupa Şampiyonu olmasının kentimiz ve ülkemiz adına gurur verici olduğunu belirten İMO Şube Başkanı Çeliktürk, "Avrupa Hokey Federasyonu tarafından Avusturya’nın başkenti Viyana’da ‘Euro Hockey Club Challenge lll, Women 2018' ve Danimarka’da Euro Hockey Club Challenge lll, Man 2018'  adıyla düzenlenen Avrupa Şampiyon Kulüpler Açık Alan Hokey Şampiyonası’nda güçlü rakiplerini geride bırakarak her iki takımımız da Avrupa Hokey Şampiyonu olarak şanlı bayrağımızı dalgalandıran, İstiklal Marşımızın çalınmasını sağlayan Polisgücü kadın ve erkek hokey takımlarımız ülkemize moral ve mutluluk vermiştir. Gaziantep Polisgücü Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan’ın şahsında bütün sporcularımızı ve teknik adamlarımızı tebrik ve teşekkür ediyorum" dedi. Sporun, barış ve kardeşlik gibi toplumsal hayata olan katkılarının yanında, ülkelerin tanıtımına ve turizmine de büyük desteği olduğunu belirten Çeliktürk, "Sporun insanları etkileme gücünün yanında ülke ve şehir ekonomilerine katkısı da çok büyüktür. Bu tür başarıların desteklenmesi, ödüllendirilmesi ve teşvik edilmesi gerekiyor" şeklinde açıklamada bulundu.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU