memo

Bugun...
11-01-2018 09:43 Kategori: SPOR

Bu rezalete kim son verecek?

Bu rezalete kim son verecek?
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantepsporlu futbolcuların önce teknik direktörü antrenmana almamalarıyla başlayan gerginlik, üç futbolcunun süresiz kadro dışı kalmasıyla tavan yaptı. Kırmızı-Siyahlı takımda genç ve tecrübeli tüm oyuncular adeta isyan bayrağı açarken, önce Demokrasi meydanında miting yaptılar, son olarak tesislerin önünde eylem yapıp sert açıklamalarda bulundular. Tüm bu görüntüler Gaziantep adına üzücü ve kötü bir reklam olarak tarihe geçti. "

Gaziantepsporlu futbolcuların önce teknik direktörü antrenmana almamalarıyla başlayan gerginlik, üç futbolcunun süresiz kadro dışı kalmasıyla tavan yaptı. Kırmızı-Siyahlı takımda genç ve tecrübeli tüm oyuncular adeta isyan bayrağı açarken, önce Demokrasi meydanında miting yaptılar, son olarak tesislerin önünde eylem yapıp sert açıklamalarda bulundular. Tüm bu görüntüler Gaziantep adına üzücü ve kötü bir reklam olarak tarihe geçti. 

YÖNETİM SESSİZ KALDI
Gaziantepspor’da yaşanan krizlere gün geçmiyorki yenisi eklensin. Kongrelerin ardından bir türlü düzlüğe çıkamayan Gaziantepspor’da ekonomiz kriz her geçen gün daha büyük olmaya devam ederken yönetimin ise sessiz kalışı kafaları karıştırdı. Demokrasi Meydanı’nda yapılan miting sonrasında bekledikleri desteği alamayan Huzeyfe Durmaz ve yönetiminin nasıl bir karar alacağı merakla beklenirken futbolcuların üst üste açıklamalar yapması şaşkınlık yaratıyor. 
FUTBOLCULAR İSYAN EDİYOR
Para alamadıklarını ve Gaziantepspor’un yaşaması için çalıştıklarını dile getiren futbolcular, Elyasa, Şenol ve Muhammed’in kadro dışı kalmasından sonra adeta isyan bayrağını açtılar. Yönetim aleyhinde sert açıklamalarda bulunan Gaziantepsporlu futbolcular, kendi başlarına hareket ederken antrenmanlara ise teknik direktörü almıyorlar. 
GAZİANTEP ADINA KÖTÜ BİR GÖRÜNTÜ
Yıllarca Süper Lig’de mücadele eden ve Türk futbolunun çınarlarından birisi olan Gaziantepspor bugünlerde can çekişiyor. Ekonomik krizi aşamayan Kırmızı-Siyahlı takım, zor şartlar altında ayakta durmaya çalışırken futbolcuların son zamanlarda yaptıkları eylem ve hareketler Gaziantep gibi önemli bir şehir adına kötü reklam olmaya devam ediyor. Yetkililerden destek isteyen futbolcuların önce kulüp müdürünün odasını basması, ardından tesislerin önünde eylem yapmaları Gaziantep adına güzel görüntüler oluşturmadı. 
YETKİLİLERİN ENGEL OLMASI BEKLENİYOR
Gaziantepspor’da yaşanan krizler nedeniyle yetkililerin bu işe el atıp engel olmaları bekleniyor. Gaziantep adına kötü reklam olurken Gaziantepspor’un yaşadığı bu sıkıntılar herkesi hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor. 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZIN



FACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU