memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

07-06-2021 10:13 Kategori: SPOR

Başkan Mehmet Kaplan Vali Gül’ü yalnız bırakmadı

Başkan Mehmet Kaplan Vali Gül’ü yalnız bırakmadı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Türkiye Hokey Federasyonu tarafından organize edilen Erkekler Açık Alan Süper Lig 2020 – 2021 sezonu maçları oynanmaya devam ederken, Gaziantep valisi Davut Gül, karşılaşmaları yakından takip ederek Gaziantep’in açık alan kadın ve erkek hokey süper ligine ev sahipliği yapmasının önemine dikkat çekerek emeği geçenleri kutladı. Başkan Mehmet Kaplan’dan da bilgiler aldı."

Gaziantep’te devam eden süper lig karşılaşmalarının ikinci gününde hokey tesislerini ziyaret eden vali Davut Gül, tribüne çıkarak maçları yakından takip etti.

Başkan Mehmet Kaplan Vali Gül’ü yalnız bırakmadı

Gaziantep valisi Davut Gül’e Şahinbey Belediye Başkan yardımcısı Cuma Güzel ile Türkiye Hokey Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda Gaziantep Polisgücü Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan eşlik ettiler. Osmaniye Hokey ve Adana Hokey ile Gaziantep Polisgücü ve Selçuklu Belediyespor arasında oynanan maçı takip eden Gül, Türkiye’nin hokey sporunda artık Avrupalı kulüplerle mücadele edebilecek seviyelere geldiğini ve bu doğrultuda Türkiye Hokey Federasyonunun başarılı çalışmalarını takdir ettiklerini belirtirken, böylesi önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmalarından dolayı ayrıca mutlu olduklarını söyledi. Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan’da Vali Gül’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü’nün Şubat 2022’de iki ayır Avrupa Şampiyonasına ev sahipliği yapacağı bilgisini de verdi. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ