memo

Bugun...
22-05-2018 16:51 Kategori: SPOR

Avrupa Şampiyonu hokeycilere İstanbul’da muhteşem karşılama

Avrupa Şampiyonu hokeycilere İstanbul’da muhteşem karşılama
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Avrupa Şampiyonu Hokeyin Sultanları, Viyana dönüşü İstanbul’da çiçeklerle karşılandı. Sabiha Gökçen Havalimanı Emniyet Müdürü Nilgün Selvi ve polisler, Gaziantepli Hokeyin Sultanları’nı çiçeklerle karşıladı ve hediyeler verdi."

Avrupa Şampiyonu Hokeyin Sultanları, Viyana dönüşü İstanbul’da çiçeklerle karşılandı. Sabiha Gökçen Havalimanı Emniyet Müdürü Nilgün Selvi ve polisler, Gaziantepli Hokeyin Sultanları’nı çiçeklerle karşıladı ve hediyeler verdi.
 
Avrupa Hokey Federasyonu tarafından Avusturya’nın başkenti Viyana’da ‘Euro Hockey Club Challenge lll, Women 2018' adıyla düzenlenen Avrupa Şampiyon Kulüpler Açık Alan Hokey Şampiyonası’nda güçlü rakiplerini geride bırakarak Avrupa Hokey Şampiyonu olan Gaziantep Polisgücü Kadın Takımı, İstanbul’da muhteşem bir törenle karşılandı.
Uçaktan inişlerinde kendilerini karşılayan Sabiha Gökçen Havalimanı Emniyet Müdürü Nilgün Selvi ve polisleri gören genç hokeycilerin şampiyonluk mutluluğu ikiye katlandı. Gaziantep Polisgücü hokey takımı sporcuları, teknik kadro ve kulüp yöneticilerini çiçeklerle karşılayan Havalimanı Emniyet Müdürü Nilgün Selvi, Avrupa’da kazanılan bu sportif başarının tüm halkımıza gurur verdiğin söyledi.
Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan da Emniyet Müdürü Selvi’ye teşekkür ederek, “Bu başarı sadece Gaziantep’in değil aynı zamanda tüm Tükiye’nin ve Türk kadınlarının başarısıdır. Genç kızlarımıza fırsat verildiğinde neleri başaracaklarını bir kez daha tüm dünyaya gösterdik” dedi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU