memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

23-01-2022 18:04 Kategori: SPOR

Antalyaspor - Gaziantep FK: 0-0

Antalyaspor - Gaziantep FK: 0-0
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep FK, Süper Lig'in 23. haftasında Antalyaspor'a konuk oldu. Maçın sonucu: Fraport TAV Antalyaspor: 0 - Gaziantep FK: 0"

90+4. dk' daGaziantep FK takımından Stelios Kitsiou tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.

90+3. dk'da Ceza sahası içinde topla buluşan Stelios Kitsiou, penaltı noktası çevresinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.

90+2. dk'da Gaziantep FK takımında oyuncu değişikliği; Alexandru Maxim oyundan çıkarken Ahmed El Messaoudi oyuna giren isim.

90+1. dk'da Bünyamin Balcı ile Joao Figueiredo arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Bünyamin Balcı. Taç çizgisine yakın bir bölgede Gaziantep FK takımı oyuna başlayacak.

90. dk.da Alexandru Maxim ile Gaziantep FK takımı köşe vuruşu kullanacak.

89. dk'da Sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Alexandru Maxim ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

89. dk da Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Fernando Martins – Recep Niyaz mücadelesinde hakem,Gaziantep FK lehine faul kararı veriyor.

88. dk'da Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasında ofsayta düşen oyuncu Gökdeniz Bayrakdar

86. dk'da Bünyamin Balcı, Hamza Mendyl tarafından faulle durduruluyor. Fraport TAV Antalyaspor, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

86. dk'da Ceza sahası içinde topla buluşan Naldo, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Günay Güvenç kurtarıyor.

85. dk'da Fraport TAV Antalyaspor, Fernando Martins ile rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşıdan gören bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

84. dk'da Fraport TAV Antalyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Fredy çıkıyor ve yerine Houssam Ghacha oyuna giriyor.

83. dk.da Gaziantep FK takımından Hamza Mendyl sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

82. dk.2da Gaziantep FK takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Papy Djilobodji.

81. dk'da Doğukan Sinik ile Stelios Kitsiou arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Doğukan Sinik. Taç çizgisine yakın bir bölgede Gaziantep FK takımı oyuna başlayacak.

79. dk'da Gaziantep FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Doğan Erdoğan çıkıyor ve yerine Torgeir Borven oyuna giriyor.

79. dk'da Rakip ceza sahasının sağ köşesinde Gökdeniz Bayrakdar topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.

77. dk'da Rakip yarı alanın ortalarında Doğukan Sinik topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.

74. dk'da Fraport TAV Antalyaspor takımından Bünyamin Balcı sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

70. dk'da Gaziantep FK takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Günay Güvenç.

70. dk'da Orta saha çizgisine yakın bir noktada Alexandru Maxim tarafından yapılan hareketi hakem tehlikeli hareket olarak değerlendiriyor.

68. dk'da Veysel Sarı, Joao Figueiredo tarafından faulle durduruluyor. Fraport TAV Antalyaspor, orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

66. dk.2da Fraport TAV Antalyaspor takımında oyuncu değişikliği; Admir Mehmedi oyundan çıkarken Enzo Crivelli oyuna giren isim.

66. dk'da Fraport TAV Antalyaspor takımında oyuncu değişikliği; Hakan Özmert oyundan çıkarken Andrea Poli oyuna giren isim.

64. dk'da Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Stelios Kitsiou ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

61. dk'da Gaziantep FK, Alexandru Maxim ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.

59. dk'da Fredy, ceza sahası içinde sağ çaprazda Ertuğrul Ersoy tarafından faule maruz kalıyor.

58. dk'da Gaziantep FK takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Papy Djilobodji geçiyor.

54. dk'da Fraport TAV Antalyaspor takımından Admir Mehmedi şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.

54. dk'da Fraport TAV Antalyaspor takımından Doğukan Sinik ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

53. dk'da Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Fedor Kudryashov ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

49. dk'da Fraport TAV Antalyaspor takımından Hakan Özmert sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

48. dk'da Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Admir Mehmedi ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

47. dk'da Gaziantep FK takımından Alexandru Maxim rakip yarı alanın ilk metrelerinde orta yuvarlağa yakın bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

47. dk.2da Gaziantep FK takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Alexandru Maxim geçiyor.

46. dk'da Gaziantep FK takımında oyuncu değişikliği; Halil İbrahim Pehlivan oyundan çıkarken Hamza Mendyl oyuna giren isim.

Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.

Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor

45. dk'da Gaziantep FK takımından Alexandru Maxim sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. Gaziantep FK, Alexandru Maxim ile köşe vuruşu kullanıyor.

45. dk'da Gaziantep FK takımından Halil İbrahim Pehlivan sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

42. dk'da Fraport TAV Antalyaspor takımından Bünyamin Balcı sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

40. dk da Hakan Özmert ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

39. dk da Halil İbrahim Pehlivan - Bünyamin Balcı mücadelesinde hakem, Fraport TAV Antalyaspor lehine faul kararı veriyor.

37. dk da Ceza sahası içinde topla buluşan Stelios Kitsiou, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Ruud Boffin kurtarıyor.

35. dk da Gaziantep FK takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Alexandru Maxim.

34. dk da Naldo – Stelios Kitsiou mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada Gaziantep FK lehine faul kararı veriyor.

33. dk da Hakan Özmert önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Hakan Özmert tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.

32. dk da Fraport TAV Antalyaspor takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Veysel Sarı geçiyor.

29. dk da Fraport TAV Antalyaspor takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Veysel Sarı geçiyor.

29. dk da Haji Wright, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Günay Güvenç kurtarıyor.

Gaziantep FK takımı Recep Niyaz ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Recep Niyaz tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

28. dk'da Gaziantep FK takımından Alexandru Maxim sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

20. dk'da Fraport TAV Antalyaspor takımında Bünyamin Balcı faul yapıyor.

20. dk'da Fraport TAV Antalyaspor takımından Hakan Özmert ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

15. dk'da Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Fernando Martins ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

14. dk'da Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Fernando Martins ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

14. dk'da Fraport TAV Antalyaspor, Fernando Martins ile ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

13. dk'da Stelios Kitsiou ile Fedor Kudryashov arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Stelios Kitsiou. Ceza sahası sol çağrazından Fraport TAV Antalyaspor takımı oyuna başlayacak.

12. dk'da Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Hakan Özmert ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

10. dk'da Gaziantep FK takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Doğan Erdoğan geçiyor.

10. dk'da Doğan Erdoğan, orta saha çizgisine yakın bir noktada Doğukan Sinik tarafından faule maruz kalıyor.

8. dk'da Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Fraport TAV Antalyaspor adına Fernando Martins kullanacak.

6. dk'da Hakem ofsayt gerekçesiyle oyunu durduruyor. Rakip ceza sahasının sağ köşesinde ofsayta düşen oyuncu Haji Wright

6. dk'da Rakip yarı alanın ilk metrelerinde orta yuvarlağa yakın bir noktada bulunan Joao Figueiredo için ofsayt bayrağı kalkıyor.

5. dk'da Bu dakikada Fraport TAV Antalyaspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Doğukan Sinik

4. dk'da Fedor Kudryashov rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.

1. dk'da Gaziantep FK, Ertuğrul Ersoy ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.

Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Bünyamin Balcı ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

Maç başladı...Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ