memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

22-01-2019 12:48 Kategori: SPOR

Altıparmak: Önemli olan buradan kalkmak

Altıparmak: Önemli olan buradan kalkmak
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Denizlispor karşılaşmasını kişisel hatalarla kaybettiklerini belirterek, “Herkesten özür diliyoruz ama futbolun içinde bunlar var. Önemli olan buradan kalkmak” dedi. "

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Denizlispor karşılaşmasını kişisel hatalarla kaybettiklerini belirterek, “Herkesten özür diliyoruz ama futbolun içinde bunlar var. Önemli olan buradan kalkmak” dedi. 

Denizlispor ile oynadıkları maçı 1-0 kaybeden Gazişehir Gaziantep’te Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, umudunu kaybetmedi. Tecrübeli hoca, yeniden ayağa kalkacak kapasite ve güçlerinin olduğunu belirterek, “Bizim için büyük bir fırsattı ama bu fırsatı ne yazık ki değerlendiremedik. Bu anlamda çok üzgünüz hem taraftarımıza hem sevdiklerimize bir galibiyet armağan etmek istiyorduk ama ne yazık ki bunu yapamadık. Herkesten özür diliyoruz ama futbolun içinde bunlar var. Önemli olan buradan kalkmak. Bunu yapabilecek gücümüz, kalitemiz ve yeteneğimiz var” dedi. 

Mehmet Altıparmak, bu tür maçlarda yapılan kişisel hataların faturasının ağır olduğunu belirterek, “Denizlispor maçında iyi oynadığımız anda kişisel hatadan dolayı gol yedik. Böyle maçlarda kişisel hatalar yapmamak gerekiyor. Yaptığımız anda bir gol yedik. Bunun telafisini yapmaya çalışacağız” dedi. Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU