memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

26-12-2018 14:55 Kategori: SPOR

Polisgücü'nün başarısı Gaziantep’te büyük bir yankı buldu

 Polisgücü'nün başarısı Gaziantep’te büyük bir yankı buldu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Türkiye Hokey Federasyonu tarafından Alanya’da gerçekleştirilen Türkiye Süper Ligi Kapalı Alan Kadın Hokey Şampiyonasında namağlup unvanla Türkiye Şampiyonluk kupasını kazanan Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey takımının başarısı Gaziantep’te büyük bir yankı buldu."

Türkiye Hokey Federasyonu tarafından Alanya’da gerçekleştirilen Türkiye Süper Ligi Kapalı Alan Kadın Hokey Şampiyonasında namağlup unvanla Türkiye Şampiyonluk kupasını kazanan Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey takımının başarısı Gaziantep’te büyük bir yankı buldu. Şampiyon ekibi kutlayan Gaziantep Valisi Davut Gül başarılar diledi.

25 Aralık Gaziantep’in kurtuluş yıl dönümünde kazandıkları Türkiye Süper Lig şampiyonluk kupasını şehit ve gazilere armağan eden Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey takımının başarısı Gaziantep’te büyük heyecan yarattı. Şampiyon takımı ilk kutlayan Gaziantep Valisi Davut Gül oldu. Vali Gül Gaziantep Valiliği sosyal medya hesabından yayınladığı kutlama mesajında “Türkiye Hokey Federasyonu tarafından Alanya’da gerçekleştirilen Türkiye Süper Ligi Kadın Hokey 2018 Şampiyonasında Gaziantep Polisgücü şampiyon olmuştur. 25 Aralık’ta Gaziantep’e böylesine bir başarı hediyesi sunan takımı ve sporcularımızı kutluyoruz” dedi.

Erkeklerde de Türkiye Süper Ligi şampiyonu olacağız

Şampiyonluk haberinin Türkiye’de de yankı bulmasının ardından tebrik ülkenin dört bir yanından tebrik mesajları yağarken sonuçtan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan “Başta Gaziantep Valimiz Davut Gül, Milletvekillerimiz belediye başkanlarımız sivil toplum kuruluşlarımız olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından bizleri kutlamak için arayan, mesaj gönderen bütün sporseverlere teşekkür ediyoruz. Mutluluğumuza ortak oldular, bizleri önümüzdeki süreçte gerçekleşecek maçlara motive ettiler. Bugün başlayan Türkiye Erkekler Salon Süper Ligi ikinci etapta da erkek takımımız şampiyonluğa koşuyor. Pazar günü inşallah erkek takımımızda Türkiye Süper Ligi şampiyonu olacak ve iki şampiyonluk kupasını getirerek ilk önce Gaziantep Valisi Sayın Davut Gül’ü ziyaret edeceğiz. Sporcularımızı ve teknik adamlarımızı kutlarken bizleri burada yalnız bırakmayan Gaziantep’in yerel ve ulusal basın mensuplarına ve kuruluşlarına teşekkür etmek istiyorum” dedi. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU