memo

Bugun...
11-06-2018 11:32 Kategori: SPOR

Adil Ceydeli Ortaokulu Gaziantep'te ilke imza attı

 Adil Ceydeli Ortaokulu Gaziantep'te ilke imza attı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Adil Ceydeli Ortaokulu, Yıldız Kızlar Futsal takımı olarak Türkiye üçüncüsü oldu. Yola Türkiye şampiyonluğunu hedefleyerek çıktıklarını söyleyen Okul Müdürü Şıhmehmet Kilitci, "Gaziantep'te bir ilki gerçekleştirme başarısı gösterdik" dedi. "

Adil Ceydeli Ortaokulu, Yıldız Kızlar Futsal takımı olarak Türkiye üçüncüsü oldu. Yola Türkiye şampiyonluğunu hedefleyerek çıktıklarını söyleyen Okul Müdürü Şıhmehmet Kilitci, "Gaziantep'te bir ilki gerçekleştirme başarısı gösterdik" dedi.

KİLİTÇİ: "GAZİANTEP'TE İLKİ GERÇEKLEŞTİRME BAŞARISI GÖSTERDİK"

"Türkiye Şampiyonluğu hedefi ile çıktığımız yolda Yaklaşık 3 bin okul, 50 maç ve 8 aylık zorlu maraton yağmur, kar, soğuk, sıcak demeden harcanan emeğin bir sonucu olarak dışarıdan oyuncu alıp getirmeden kendi öz kaynaklarımız ve emeğimizle Adil Ceydeli Ortaokulu olarak Gaziantep’te bir ilki gerçekleştirme başarısını gösterdik" diyen Adil Ceydeli Ortaokulu Müdürü Şıhmehmet Kilitci başarılarının devam edeceğini söyledi. Gaziantep Şahinbey Adil Ceydeli Ortaokulu Yıldız Kızlar Futsal takımı olarak Türkiye üçüncüsü olmanın haklı gururunu yaşadıklarının altını çizen Kilitçi şöyle devam etti. "Bu yolda bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürüm Yasin Tepe’ye, Merinos Halı (Ali Erdemoğlu), ART Carpet (Oktay Oral), ALG Spor (Ali Gözcü)’ye teşekkürlerimi sunarken bu başarının mimarı olan öğretmenlerimiz Yücel Karakaya başta olmak üzere Bilal Coşkun, Erkan Adak ve Yakup Özhan’ı ile kızlarım Melike, Ayla, Ceren, Tuğbanur, Hatice, Emine, Nisanur’u canı gönülden tebrik ediyorum."Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU