memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

20-10-2019 01:23 Kategori: SİYASET

Yürüyerek acile giden hemşirenin hüzünlü ölümü

Yürüyerek acile giden hemşirenin hüzünlü ölümü
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te yürüyerek gittiği özel hastaneden cenazesi çıkan Erkek hemşirenin ani ölümü sağlık camiasını yasa boğdu."

Gaziantep Oğuzeli  Devlet Hastanesinde görevli erkek hemşire olarak çalışan 39 yaşındaki 2 çocuk babası Mustafa Yılmaz göğüs rahatsızlıgıyla kendi ayağıyla gittiği özel hastanede  yaşamını kaybetti. Ölüm haberi sağlıkçıları yasa boğdu.

Eşi ve çocuklarıyla kendi evinde ailece gelen misafirlerine yemek ikramı için mutfağa geçtikleri sırada göğüs ağrısı çeken erkek hemşire Mustafa Yılmaz kontrol amaçlı özel bir hastaneye kendi ayaklarıyla gitti. Acil serviste yapılan muayenenin ardından kendine Anjiyo olması gerektiği söylendi. Bu sırada fenalaşan hemşire için mavi kot verilmesine rağmen yapılan tüm müdahaleler sonuçsuz kalınca genç yaşta yaşama veda etti.

Mesai arkadaşları ve sağlık çalışanlarının ölüm olayını duymasının ardından özel hastane acil servisine akın eden sağlıkçılar arkadaşları Mustafa Yılmaz'ın aini ölümüyle sarsıldılar. 

Çevresinde çalışkanlığıyla sevilen erkek hemşire Mustafa Yılmaz'ın cenazesi bugün Kilis'de Şakir Atik camiinde kılınacak ikindi namazının ardından toprağa verileceği öğrenildi. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU