memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

20-09-2020 21:45 Kategori: SİYASET

Veteriner Hekimler Odasında seçim heyecanı: Peri başkan seçildi

Veteriner Hekimler Odasında seçim heyecanı: Peri başkan seçildi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Kilis bölgesi Veteriner Hekimleri Odası 18. Dönem seçimleri yapıldı. Tek liste halinde gidilen seçime bir kadın başkan seçildi."

Fıstık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen ve 321 üyenin oy kullanıldığı ve tek liste halinde gidilen seçimde Gaziantep'in ünlü siyasetcisi Makina Mühendisi Ali Peri'nin kızı Meltem Peri Veteriner Hekimlerinin tamamının oylarını alarak  Gaziantep Kilis bölgesi Veteriner Hekimleri Odası başkanı oldu.

Gaziantep Kilis bölgesi Veteriner Hekimleri Odası başkanlığına seçilen oda başkanı Meltem Perişöyle konuştu; " 2 yılda bir yapılan bu seçimde değerli üyelerimiz beni ve yönetimimi bu göreve laik gördü. Mesleğimizin haklarını korumak, ülkemizin sorunlarının çözümünde halkımızın yararına katkıda bulunmak istiyoruz. Meslektaşlarımız arasında ortak bir meslek bilinci oluşturmak ve bilgilendirmek için değişik platformlarda mesleki sorunlarımızı ve mesleğimizle ilgili konulan ele almaktayız. Bütün meslektaşlarımın şunu bilmesini isterim ki; Türk Veteriner Hekimleri Birliği ve illerdeki oda teşkilatlan tüm veteriner hekimlerin örgütüdür. Şu andaki konumu itibarı ile gerek ulusal gerek uluslar arası düzeyde yüksek bir prestije sahiptir. Uluslararası ve ulusal pek çok meslek örgütü ile mesleğimizle ilgili tüm sanayi sektörleri ile iyi bir diyalogumuz ve bu kuruluşlar nezdinde saygın bir yerimiz vardır" dedi.

Birlik ve beraberlik içersinde gidilen Gaziantep Kilis bölgesi Veteriner Hekimleri Odası 18. seçiminde tek listeyle seçilen Veteriner Hekim Meltem Peri'nin listesinde bir birinden başaralı meslektaşları listeye girdi.

İŞTE O LİSTE:

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna