memo

Bugun...
07-06-2018 15:56 Kategori: SİYASET

Taşdoğan seçimler için iddialı konuştu

Taşdoğan seçimler için iddialı konuştu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep 1. sıra milletvekili adayı Muhittin Taşdoğan projelerini Memohaber'e anlattı."

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep 1. sıra milletvekili adayı Muhittin Taşdoğan projelerini Memohaber'e anlattı. 24 Haziran seçimleri için gece-gündüz sahada olan Taşdoğan seçimler için oldukça iddialı konuşarak, "MHP Gaziantep'te zirveye oynuyor. Çünkü Gaziantep'in sorunlarını konuşan tek, derdi Gaziantep olan ve adaylarının tamamı Gaziantepli olan tek partiyiz. O yüzden Gaziantepliler bize teveccüh gösterecek ve kentte birinci parti olarak çıkacağız" dedi. 

MHP İLÇE İLÇE YÜKSELİYOR

MHP'nin sahadaki durumundan bahsederken şehir merkezinde oldukları kadar ilçelerde de iddialı olduklarını kaydetti. İlçelerdeki başarılarını, il başkanlığı dönemindeki ilçe problemlerini dile getirmekten ve sorunları çözmekten kaynaklandığını belirtti.  İlçe ilçe sahadaki durumunu anlatan milletvekili adayı Taşdoğan şöyle konuştu: "İlçelerin kendilerine has sorunlarını hep konuştuk. Nizip'in yolu ölüm yoluna dönmüştü. İl Başkanlığım döneminde sürekli dile getirdim ve oranın temeli atılarak yol çalışması ve faaliyetleri devam ediyor. Dolayısıyla Nizip'te bize büyük bir iltifat var. Karkamış'ın su sorunu var. Fırat oradan akmasına rağmen Karkamış sadece akan suyu seyrediyor. Oğuzeli'nde kanallar yapıldığı halde barajdan su verilmiyor. Yine Oğuzeli'nde Ziraat Odası sorunu vardı. Bunları hep dillendirdik. Oğuzeli Belediye Başkanı'mızın tüm zorluklara rağmen Oğuzeli'nde mucize yaratıyor olması MHP'ne teveccühü tavan yaptırmış durumda. Yavuzeli'nin kendisine has yapısından dolayı MHP yükseliyor." 

NURDAĞI'NDA BİRİNCİ OLACAĞIMIZ KESİN

Partinin ilçelerdeki durumlarını anlatırken Nurdağı'na tabiri caizse özel parantez açan Taşdoğan, "Araban ilçesinde köklü ve geleneği olan bir teşkilatız. Partililerimiz emanet gittikleri yerlerden dönüyorlar. Nurdağı'nda birinci olacağımız kesin gibi görünüyor. Hem Nurdağı-İslahiye doğumlu olmam nedeniyle ciddi de bir ilgi ve alaka var. İl merkezinde ise Şehitkamil ilçesi bize hiç olmadığı kadar sıcak. İlçe teşkilatımızın 5 yıldır düzenli çalışmasının meyvelerini toplayacağız. Şahinbey ilçesi ise zaten MHP'nin güçlü olduğu bir ilçe. Başka yerde emanet olan oylarımız Şahinbey'de bize geri dönmüş durumdalar. Şahinbey'de de MHP lehinde büyük bir oy patlaması bekliyoruz" diye konuştu. 

SURİYELİLER MİSAFİRLİK SÜRELERİNİ ÇOKTAN AŞTILAR

Gaziantep'in sorunlarına yönelik de çözüm önerileri sunan ve icraat için hazır olduklarını kaydeden Taşdoğan, kentte ivedilikle üzerinde durulması gereken üç temel sorundan bahsetti. Birinci problemin Suriyeli meselesi olduğunun altını çizen ve "Suriyelilere vatan vaad ediyoruz" diyen Taşdoğan, "Gaziantep'teki Suriyeli vatandaşların sayısı 500 bini geçmiş durumda. Bunlar misafirlik süresini çoktan aşmış durumdalar. Ülkelerinde huzuru ve barışı sağlanarak ülkelerine yeniden dönmeleri gerekiyor. O yüzden Suriyelilere vatan vaad ediyoruz. İkincisi ise uyuşturucu. Uyuşturucuda ölüm yaşının 13 olduğu bir illet. Uyuşturucuyla ilgili kapsamlı çalışmalar yapacağız. Üçücüsü ise asayiş. Bu konularda çalışmalarımız süratle başlayıp devam edecek. Gaziantep'in kadına şiddet, cinayet gibi haberlerden kurtulması gerekiyor" ifadelerine yer verdi. 

GAZİANTEP HELİKOPTER DE YAPAR UÇAK DA

Gaziantep'te sanayinin çeşitlenmesi gerektiği ve özellikle de savunma sanayinin Gaziantep'te olması gerektiğine vurgu yapan Taşdoğan, şöyle devam etti: "Organize sanayimizin çeşitlenmesi gerekiyor. Ekonomik değeri yüksek teknolojik ürünler üretmemiz gerekiyor. Ülkemizde bir savaş ve gerilim hattı oluşmuş durumda. Bu bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. O yüzden savunma sanayisinin Gaziantep'te olması gerekiyor. Savunma sanayinin Gaziantep'te açılması için yapılacak mücadelenin önünün açılması için varız. Bir tank yaralandığında Kayseri'ye veya Kocaeli'ne gidiyor. Neden Gaziantep'te yapılamasın. Gaziantep'e fırsat verilirse helikopter de yapar, tank da yapar, uça da yapar."Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Mustafa KEÇİYOKUŞU , 08-06-2018 21:38 aşağıdaki yorumu yaptı. Çalışan her daim ışıldar. Sayın eski vekilim, hocam ve İnşeAllah müstakbel vekilim adeta bir yıldız gibi parlayacak ve o ışığı Gaziantep'imizi aydınlatacak ve ferahlatacaktır. Yolun açık olsun sayın vekilim... Allah yar ve yardımcın olsun, çıktığın yoldan pişman etmesin... Saygı ve hürmetle...
FACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU