memo

Bugun...
28-06-2018 13:56 Kategori: SİYASET

Taşdoğan, 3 büyük sorunla uğraşacak

Taşdoğan, 3 büyük sorunla uğraşacak
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"24 Haziran seçimlerinde MHP'den milletvekili seçilen Muhittin Taşdoğan Gaziantep sorunları için kolları sıvadı. Gaziantep'in sorunlarını tek tek belirleyen Taşdoğan "Üç büyük sorunumuz var. "

24 Haziran seçimlerinde MHP'den milletvekili seçilen Muhittin Taşdoğan Gaziantep sorunları için kolları sıvadı. Gaziantep'in sorunlarını tek tek belirleyen Taşdoğan "Üç büyük sorunumuz var. Suriyeliler, uyuşturucu ve asayiş. Bunlarla ilgili acil düzenlemelere ihtiyaç var" dedi. 

TAŞDOĞAN: BÜTÜN SORUNLARLA MÜCADELE İÇİN YOLA ÇIKTIK

Gaziantep'in sorunlar yumağı içerisinde olduğunu ve çözüm için bir an önce adım atacaklarını kaydeden MHP'li milletvekili Muhittin Taşdoğan, yola bütün sorunlarla mücadele etmek için çıktıklarını belirtti. Kısa, orta ve uzun vadede planlama için devam edeceklerini ifade eden Taşdoğan, "Büyük sorunlarımızın zaman içerisinde halledilmesi için çaba sarf edeceğiz" diye konuştu.  

TAŞDOĞAN'DAN VATANDAŞI EZDİRMEME SÖZÜ

Öncelikli olarak Gaziantep'in 3 büyük sorunuyla mücadele edeceklerinin altını çizen Taşdoğan, "Birincisi Suriyeliler, ikincisi uyuşturucu ve üçüncüsü asayiş" dedi. "Bunun yanında Gaziantepli sanayicinin, esnafların ve çiftçilerin de büyük sorunları var. Özellikle Barak Ovası, Nizip ve Karkamış'ta sulama suyu problemleri var" diyen Taşdoğan şöyle devam etti: "Çiftçilerin sulamayla ilgili elektrik faturaları çok yüksek geliyor. Bunlarla ilgili acil düzenlemelere ihtiyaç var. Çiftçimizi, sanayicimizi, esnafımızı ve memurumuzu hiçbir şekilde ezdirmeyeceğiz. Türkiye yeni bir sisteme girdi. Bu yeni sistemde ötekileştirici değil birleştirici Türkiye ile yolumuza devam edeceğiz."Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU