memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

10-01-2019 11:09 Kategori: SİYASET

Sosyal medya bu kareyi konuşuyor!

Sosyal medya bu kareyi konuşuyor!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İyi Parti Genel Başkanı Merak Akşener ile makamında görüşen Bekir Öztekin'in paylaştığı fotoğraf sosyal medyada salt konusu oldu. İyi Parti Lideri Akşener'le fotoğraf çektiren Öztekın"in boyu nedeniyle Akşener'in ayakkabılarını çıkarttığı görüldü... Bekir Öztekin o ayakkabı ile ilgili ilk açıklamayı MEMOHABER'e yaptı"

İYİ Parti’den Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmak isteyen Bekir Öztekin, bugün Ankara’da Genel Başkan Meral Akşener’le görüştü. Görüşme sonrası fotoğraf çektirilirken uzun boylu olan Akşener’in, boy farkının dikkat çekmemesi için ayakkabılarını çıkartması dikkatlerden kaçmadı.  Fotoğraf ile ilgili ilk açıklamayı MEMOHABER'e yapan Bekir Öztekin, " Bunda art niyet aranacak bir şey yoktur. Dost başa düşman ayağa bakar" dedi. 
ADAYLIK GÖRÜŞMESİNDEN ÇOK AYAKKABI KONUŞULUYOR
AK Parti’den Şehitkamil Belediye Başkan Aday Adayı olan, ancak geçtiğimiz günlerde partisine yönelik ağır eleştirilerle önce adaylıktan çekilen, sonra da partisinden istifa eden Bekir Öztekin, bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi. İkili görüşmenin ardından birlikte objektifler karşısına geçerek poz verdi. Akşam saatlerinde sosyal medyaya düşen fotoğraf karesinde bir ayrıntı herkesin dikkatini çekti. Uzun boylu olan Genel Başkan Meral Akşener’in, Öztekin ile boy farkının fazla görünmemesi için fotoğraf çekilirken ayakkabılarını çıkardığı görüldü. Akşener-Öztekin görüşmesinde konuşulanlardan, çok genel başkanın ayakkabılarını çıkartması gündem oldu.
DOST BAŞA DÜŞMAN AYAĞA BAKAR
Fotoğrafın sosyal medyada hızla yayılmasının ardından Genel Yayın Yönetmenimiz Mehmet Taşçı Bekir Öztekin ile bir görüşme gerçekleştirdi. Öztekin, Akşener'in mütevazilik, kibarlık gösterdiğini belirterek, "Meral hanım bugün topuklu ayakkabı giydiğini nezaket gereği çıkartıp o şekilde fotoğraf çektirmek istedi. Bunda art niyet aranacak bir şey yoktur. Dost başa düşman ayağa bakar. Bu olaya düşmanca bakmamak gerekir" dedi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU