memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

06-12-2019 11:54 Kategori: SİYASET

Son dakika! Başkanlar arasında karşılıklı söz düellosu

Son dakika! Başkanlar arasında karşılıklı söz düellosu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu, açıklamalarına tepki gösteren AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci’ye sosyal medya üzerinden yanıt verdi. "

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla, İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu’na tepki gösterdi.

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Sayın Av. Oğuz Hocaoğlu’na hatırlatmak isterim ki, geçtiğimiz aylarda bir gazete ziyaretinde ‘’seçimlerde başarısız olduklarını halkın beklentilerine cevap veremediklerini’’ vs. gibi sözlerle BAŞARISIZ! bir yönetim anlayışını kabul ettiğini ifade etmişti. 
    Bugünkü yerel gazetelerde çıkan açıklamalarına bakılırsa, başarısız bir İl Başkanının Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ismini kullanarak gündemde kalmaya çalışması manidardır. 
    Bakanımızın, Milletvekillerimizin, Belediye Başkanlarımızın ve Teşkilatlarımızın  gece gündüz şehrimiz için çalıştığını ve Gazi Şehrimize ‘’nasıl daha iyi hizmet verebiliriz’’ anlayışı içerisinde olduklarını hepimiz bilmekteyiz. ‘’Çamur at, izi kalsın’’ anlayışıyla siyaset yapanların bir arpa boyu yol alamayacakları kesindir. 
    Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu hakkında ‘’istifa etmelidir’’ sözleri ise ayrı bir vahim durumdur. Yaptığı projelerle halkımızın nezdinde her zaman takdiri toplamış ve alkış almıştır. Asıl istifa etmesi gereken kişi başarısız olduğunu bile bile o koltukta oturan Sayın Oğuz Hocaoğlu dur. 
    Yaklaşan kongresi nedeniyle gündemde kalmak için bizleri kendi oyununa alet eden İl Başkanını kınıyor, İYİ Parti seçmenlerinden ise kendi partisine faydası olmayan bu şahsa itibar etmemelerini bildirmek istiyorum.

Sosyal medya hesabından peş peşe paylaşımlarda bulunan Av. Hocaoğlu, şunları kaydetti: “Sayın @EyupOzkececi  nin tekrar AKP Gaziantep İl Başkanı olmasını canı gönülden isterim. Bu danışmanlarını da yanına alırsa İYİ Parti olarak biz hedefinize ulaşır ve birinci parti oluruz.  Ben açıklamamın arkasındayım… İYİ Parti Gaziantep’te genel ve yerel seçimde başarılı olamadı. Bu sebeple ben Gaziantep’e İYİ Parti İl Başkanı olarak görevlendirildim. İstifa etmemi tabi ki istersiniz. Artık Gaziantep’te, Gazianteplinin yanında, İYİ Partiyi Gaziantep’te birinci parti yapacak İYİ Parti İl Başkanı ve yol arkadaşları var. Başaramaz isek onurumuz ile istifa etmeyi şeref sayan zihniyetten geldik; onurumuzla istifa eder, bizden daha iyi yapacak yol arkadaşımıza bayrağı teslim ederiz.  Sayın Özkeçeci’ye ve Gaziantep halkına saygılarımla...”

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu, Özkeçeci’ye sosyal medyadan yaptığı şu paylaşımlarla yanıt verdi:

 

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna