memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

08-01-2019 16:32 Kategori: SİYASET

Since: Projelerimiz hazır görev bekliyoruz

Since: Projelerimiz hazır görev bekliyoruz
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şahinbey’e genç ve dinamik meclis üyesi aday adayı Memik Since projelerini memohaber.com’a anlattı "

Milliyetçi Hareket Partisi Şahinbey Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Ekonomist Memik Since, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Şahinbey Belediye Meclisi’ne genç ve dinamik aday adayı olan Since, Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısı için yoğun çaba ve gayret içerisinde olduğunu dile getirdi.

Ülkü Ocakları’nda yetişen ve bugünlere gelen başarılı isim Memik Since, “Bundan tam 23 sene önce, 1996 yılında İstanbul’daki öğrencilik dönemimde Ülkü Ocaklarımızın kapısından girerek katıldığım partimizde ideallerimiz doğrultusunda büyük inanç ve gururla yolumuza devam etmekteyiz. Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin de dediği gibi “Belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir… Ve aşkla sorunlara odaklanmaktır. Belediyecilik gülümseyen yüzdür, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir. Darda kalanların acil yardımıdır.” Biz de bu düsturdan hareketle aday adaylığımız ve seçim çalışmalarımıza Bismillah derken ilk sloganımız olarak da “ORTAK AKIL VE HİZMET AŞKIYLA ŞAHİNBEY’İMİZE HİZMETE ADAYIM” sözlerini benimseyerek hem Ortak Akıl’a verdiğimiz önemi hem de içimizde yanan Hizmet Aşkını belirtmeye çalışmıştık” dedi.

“ŞAHİNBEY İLÇE TEŞKİLATIMIZLA UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ”

“Şahinbey İlçe Teşkilatı olarak İlçe Başkanımız Sayın Cahit Çıkmaz Bey liderliğinde tam bir kenetlenme ve uyum içerisinde sıkılmadık el, çalınmadık kapı, gidilmedik mahalle ve sokak bırakmamak niyetiyle programlamış olduğumuz çalışmalarımıza çok önceden başlamıştık” şeklinde sözlerini sürdüren Şahinbey belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Memik Since, “Az konuşup çokça dinlediğimiz bu sohbet ve ziyaretlerimiz, hemşehrilerimizin bize olan teveccüh ve anlatılmaz şekildeki samimi ve yoğun ilgileriyle kar-kış, yağmur-çamur, gece-gündüz demeden büyük bir inanç, kazanma azmi ve kararlılıkla devam etmektedir. Belediyecilik hizmeti noktasında günümüz teknolojik ve gelişim şartlarına ayak uydurarak daha kaliteli ve halkımız ile uyum içerisinde çalışıp başarılı hizmet verebilmek için Genel Merkezimiz, İl Yönetimimiz, İlçe Yönetimimiz ve Aday Adayı arkadaşlarımızla büyük bir uyum içinde hizmete hazır olduğumuzu sizin aracılığınızla tüm Gaziantep’li ve Şahinbey’li hemşehrilerimize özellikle belirtmek isterim” diye konuştu.

“PROJELERİMİZ HAZIR GÖREV BEKLİYORUZ”

Since açıklamalarını şu şekilde sürdürdü;

“Milliyetçi Hareket Partisi mensubu olarak bizler yerel yönetimlerde aşağıdaki hususları kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız. Bu hususlar sırasıyla;

•    Yerel Hizmetlerin zamanında, hızlı, adil ve ekonomik bir şekilde sunulduğu,

•    Çevreye duyarlı ve mimari estetiğe önem veren, toplumsal çıkarları gözeten plan ve projelerin yapılıp uygulandığı,

•    Doğal, tarihi ve kültürel mirasın korunduğu,

•    Her türlü afete hazırlıklı, fiziki ve sosyal alt yapının hazırlandığı

•    Yeterli yeşil alanların, spor alanlarının ve sosyal donatıların sağlandığı,

•    Yoksulların ve dezavantajlı sosyal kesimlerin gözetildiği,

•    Hizmette eşitlik ile vatandaşı bilgilendirmenin amaç edinildiği,

Yaşanabilir çağdaş kent ortamının temin edilmesidir. İnşaallah 31 Mart 2019 seçimleriyle Şahinbey’imizde yeni bir dönem başlayacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin “Lider Ülke Türkiye” hedefi doğrultusundaki yerel yönetim anlayışımız olan “Üretken Belediyecilik” Şahinbey İlçemizde tezahür edecek, 960 kilometrekaremize yayılmış 200 civarındaki mahallemizde yaşayan 1.000.000’a yakın Şahinbey’li yukarıda saymış olduğumuz standartlardaki özledikleri kaliteli hizmete kavuşmuş olacaktır.”

“TÜRK MİLLETİ’NİN YENİ BİR DEMOKRASİ ZAFERİNE

İMZA ATACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM”

“8-9 Şubat 2019 tarihinde kuruluşunun 50. yılını kutlayacağımız Milliyetçi Hareket Partisi olarak, 31 Mart 2019’da Türk Milleti’nin yeni bir demokrasi zaferine imza atacağına yürekten inanmakta ve buna ümit bağlamaktayız. Önümüzdeki yerel seçimlerde kazanacağımız başarı, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yaşının müstahkem müjdesi, gelecekteki milli huzur ve yükselişin muvaffakiyet ve muharrik gücü olacaktır” diye konuşan Since sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“İnanmak başarmanın yarısıdır.” sözünü şiar edinerek inancımız ile başarımızın yarısını; diğer yarısını da başta Cenab-ı Allah’ın yardımı ve siz değerli hemşehrilerimizin desteği ile beraber hedeflerimize en kısa sürede ulaşacağımıza olan inancım tamdır. Sözlerimi tamamlarken Gazi Şehrimizde yaşayan tüm halkımıza saygılarımı sunar önümüzdeki yerel seçimlerin Ülkemiz, Gazi Şehrimiz ve Şahinbey’imiz için hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.”

MEMİK SİNCE KİMDİR?

27 Haziran 1977 tarihinde Gaziantep İli Şahinbey İlçesi Delbes Mahallesi’nde esnaf bir baba ile ev hanımı bir annenin ilk çocukları olarak dünyaya geldim. İlkokulu Şehit Cengiz Topel İlkokulu’nda dönem birincisi olarak, ortaokul ve liseyi ise Gaziantep Merkez Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Üniversite eğitimimi 2001 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İ.İ.B.F.) İktisat Bölümünde “Ekonomist” derecesiyle bitirdim. Askerlik görevimi 2002-2003 yılları arasında asteğmen ve sonrasında teğmen rütbesiyle Tarsus Askerlik Şubesi’nde Kısım Amiri ve Askerlik Şubesi Başkan Vekili olarak ifa ettim. Üst derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İtalyanca bilmekteyim. 1998-1999 yılları arasında Gaziantep merkezli Güneydoğu Cam A.Ş.’nin İstanbul Bölge Müdürlüğünde finans uzmanı olarak, 1999-2002 yılları arasında ise İtalyan Telecom Italia Mobile (TIM) ve Türkiye İş Bankası ortaklığında kurulan Türkiye’nin 3. GSM operatörü Aria’nın kuruluş ve gelişme dönemlerinde pazarlama ve satış sorumlusu olarak görev yaptım.  2004 yılından beri Şehitkamil İlçesinde ev mobilyası satış ve üretim işi yapmaktayım. Ayrıca farklı mobilya markalarının (BOLDERA-SERAY-KUPA-BERRAK) Güneydoğu Anadolu ve Gaziantep bölge bayiliklerini yürütmekle birlikte temsilcisi olduğum markaların her yıl ülke genelinde yapmış oldukları ciro, satış ve kurumsallık değerlendirmelerinde her yıl ilk 3 dereceye girmekteyim. Üniversite öğrenciliğim döneminde Zeytinburnu ve Topkapı Ülkü Ocaklarında değişik kademelerde nefer ve yönetici olarak hizmet verdim, kaldığım Atatürk Öğrenci Sitesi (AÖS) ve Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü’nde düzenlenen çeşitli etkinliklerin organizasyon ekibinde bulundum. 2012 yılında Sayın Av. Mehmet Yıldırım’ın başkanlığında teşekkül eden Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl Yönetiminde yönetim kurulu üyesi olarak göreve başladım.  Ardından Sayın Mustafa Erzin, Sayın Mehmet Doğan ve Sayın A. Muhittin Taşdoğan başkanların yönetimlerinde MHP Gaziantep İl Sekreteri ve MHP Gaziantep İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde özveriyle bulundum. Gaziantep Anadolu Lisesi Mezunları Derneği (GALMED), Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği (MÜMDER) ve Gaziantep Genç İş Adamları Derneği (GAGİAD) üyeliklerim ile sigara içmeyen bir birey olarak Yeşilay gönüllülüğüm devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU