Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

30-11-2019 14:53 Kategori: SİYASET

Özkececi için karar günü: Kararı Erdoğan verecek

Özkececi için karar günü: Kararı Erdoğan verecek
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"AK partide yurt genelinde başlayan il başkanları değişim süreci kapsamında Gaziantep 'e Koordinatör Eski Milletvekili Ruken Şahin Kilerci geldi."

AK partide yurt genelinde başlayan il başkanları değişim süreci kapsamında Gaziantep 'e Koordinatör Eski Milletvekili Ruken Şahin Kilerci geldi. Kilerci Gaziantep'te yapacağı araştırmalar ve tutacağı tutanağa göre Gaziantep İl Başkani Eyup özkeçeci'nin görevine devam edip etmeyeceği kesinleşecek.

KARARI GENEL MERKEZ VERECEK
Koordinatör eski vekil Ruken Şahin Kilerci, bu kapsamda il genelinde geniş çaplı bir araştırma yapacak. Faaliyet ve memnuniyet araştırma sonuçlarını rapor halinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunacak olan Kilerci'nin tespitleri doğrultusunda  AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan karar verecek. 
Gaziantep'te AK Parti İl Başkanlığı seçimi öncesi kamooyu araştırması yapacağı ve geniş bir kesimin yanısıra teşkilat yöneticileri ve sivil toplum kuruluşları ile görüşerek hazırlayacağı raporu genel merkeze sunacağı öğrenildi.  Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna