memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

12-03-2019 17:49 Kategori: SİYASET

MHP’liler Cumhur İttifakı için dobra dobra konuştular

MHP’liler Cumhur İttifakı için dobra dobra konuştular
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"31 Mart Yerel Seçimi öncesi Cumhur İttifakı ile birlikte seçim çalışmalarını hız kazandıran MHP Şahinbey ilçe teşkilatı, ilçe Başkanı Cahit Çıkmaz Başkanlığında meclis üyesi adaylarıyla birlik ve beraberlik konusunda tam saha çalışmalarıyla birlikte halkın arasında gönülleri feth etmeye devam ediyorlar. Başkan Çıkmaz “Listede olsun olmasın teşkilatımızla birlikte herkesle bu kutlu davada beraber çalışıyoruz” dedi."

MHP’nin Cumhur ittifakı Şahinbey Belediye Meclis üyesi adayları İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz Başkanlığında vitrine çıkarak yapacakları iddialı projelerini açıkladılar.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şahinbey İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz, meclis üyesi adayları ile birlikte Memohaber’i ziyaret ederek 31 Mart Yerel seçimleri ile ilgili saha çalışmalarını, meclis üyesi adayları ve ittifak konusunu anlattı. Çıkmaz, 31 Mart Yerel Seçimleri ile Cumhur İttifakı’nın büyük bir oy farkı ile seçimleri kazanacağını da sözlerine ekledi.

Memohaber Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Taşçı’nın ziyaretine gelen MHP teşkilat mensupları arasında Şahinbey MHP İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz,  Meclis üyesi adaylarından ise İlker Kızıklı (Mühendis), Memik Since (Ekonomist), Halil Beyazay (İş adamı) , Alparslan Yıldırım (İş insanı) ve Nazir Aslan ( Emekli) katıldı.

SIKI BİR SEÇİM PROGRAMI UYGULUYORUZ

MHP Şahinbey Teşkilatının yerel seçimler öncesinde çok sıkı bir programla çalıştığını söyleyen Çıkmaz, “31 Mart yerel seçimleri öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi Şahinbey ilçe teşkilatı olarak disiplinli olarak programlarımızı yapıyoruz. Özellikle köy, STK ve esnaf ziyaretlerine özen gösteriyoruz. Bu programlarımıza tüm teşkilat arkadaşlarımız ve meclis üyesi aday arkadaşlarımızla uyuyoruz” ifadelerine yer verdi.

31 MART YEREL SEÇİMLERİ BİR DÖNEM NOKTASIDIR

Cumhur İttifakı’nın halkın gözünde önemli bir yere ulaştığını söyleyerek 31 Mart Yerel Seçimlerin devlet bekası için önemine değinen Çıkmaz, “Cumhur İttifakı halkın gönlüne girmeyi başarmış. Halkımız büyük bir mutlulukla karşılıyor bizi. Devletin bekası Sayın Cumhurbaşkanımızın da işaret ettiği şekliyle aleyhimize bir takım bölücü faaliyetler gerçekleştirilmiştir. Hendeklerle yapamadıklarını, 15 Temmuz darbe girişimi ile yapamadıklarını ekonomik olarak Türkiye’ye uygulamaya çalışanlar var.  31 Mart’ın devletin bekası için bir dönem noktası olduğunu düşünüyoruz. Halkımızda bu devletin bekası için bizlere destek veriyorlar” diye konuştu.

31 MART YEREL SEÇİMLERİNDEN GÜÇLÜ BİR OY ORANI İLE ÇIKACAĞIZ

Cumhur İttifakının 31 Marta Yerel Seçimlerinden de çok güçlü bir oy oranı ile çıkacağını belirten Çıkmaz, “Yola çıktığımız günden bu yana Cumhur İttifakının büyük bir oy oranı ile seçilebilmesi için kıymetli belediye başkan adayı ve meclis üyesi arkadaşlarımızla sıkmadık el girmedik kapı bırakmayacağız dedik. Biz sadece seçimleri kazanmak için değil biz hem Şahinbey’de hem de Büyükşehir’de çok güçlü bir oy oranı ile seçilme kaygısı güdüyoruz. Cumhurbaşkanlığı hükümet etme düzeninin daha sağlam rayına oturması için, istikrarın daha sağlam olması için mücadele ediyoruz. Bu yüzden çok yüksek oy oranı ile kazanacağımızı da düşünüyoruz. Vatandaş bunu bizlere yansıtıyor” dedi.

SIKILMADIK EL, GİRİLMEDİK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ

MHP’li meclis üyesi adaylarının ve tüm teşkilat mensuplarının gerek Şahinbey ilçesi için gerekse Büyükşehir Belediye Başkanı için destek sunacağını belirten Çıkmaz, “Seçimlere sayılı günler kaldı ve Şahinbey Meclis üyesi arkadaşlarımız daha çok gün yüzüne çıkartmaya başladık. Meclis üyesi arkadaşlarımız teşkilatlarımızda ve ilçe yönetimlerimizde aktif olarak görev almış kişilerden seçilmiştir. Özellikle üniversite teşkilatında yer almış arkadaşlarımıza da yer verdik. Gaziantep’e Şahinbey’e değer katabilecek ve Cumhur İttifakının ruhuna da uyum sağlayabilecek arkadaşlarımız meclis üyesi adayı olarak seçildi. Cumhur İttifakının Şahinbey belediye başkan adayının akabinde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in güçlü bir oyla seçilmesi için mücadele vereceğiz” ifadelerinde bulundu.

KIZIKLI”ÇEVREYE DUYARLI MİMARİ ESTETİĞE ÖNEM VERİYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisini temsilen Cumhur İttifakının adayı Mehmet Tahmazoğlu’nun Belediye Meclis üyesi listesinde 9. Sırada seçime giren Makina Mühendisi İlker Kızıklı” 31 Mart Gecesi dava arkadaşlarımızın ve teşkilatımızın oylayırla Cuhmur İttifakının adayı  Şahinbey ilçe belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu 3. Kez yüksek bir oy oranıyla seçilmesi için gecemizi gündümüze katıyoruz dedi.  Kızıklı, MHP teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev alan Kızıklı, 2010-2013 yılları arasında Gaziantep Ülkü Ocakları il başkan yardımcılığı, 2014 tarihinde MHP Şahinbey İlçe Başkanlığı seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcısı olarak 5 yıl başlayan yöneticilik görevini 15 Aralık 2018 tarihine kadar devam ettirdi. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde MHP adına Şahinbey belediye meclis üyesi aday adaylığı için istifa etti. Makina Mühendisi İlker Kızıklı, Milliyetçi Hareket Partisi mensubu olarak neden yerel yönetimlerde görev almak istediklerini şöyle açıkladı; Bizler yerel yönetimlerde bazı hususları kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız. Yerel Hizmetlerin zamanında, hızlı, adil ve ekonomik bir şekilde sunulduğu, Çevreye duyarlı ve mimari estetiğe önem veren, toplumsal çıkarları gözeten plan ve projelerin yapılıp uygulandığı, Doğal, tarihi ve kültürel mirasın korunduğu bir Şahinbey oluşturmak için aday olduk” dedi.

SİNCE” ORTAK AKIL VE HİZMET AŞKIYLA ADAY OLDUK”

Cumhur İttifakı Şahinbey AK Parti listesinden 15. Sıradan  MHP’yi temsilen Belediye Meclis Üyesi Adayı Ekonomist Memik Since, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarının bir çok farklı birimlerinde görev almış birisi olan Memik Since, 2012 yılında  profesyonel siyasete atılan Since Sırasıyla Av. Mehmet Yıldırım, Mustafa Erzin, Mehmet Doğan ve A. Muhittin Taşdoğan’ın İl Başkanlıkları döneminde yönetim kurulu üyesi , il sekreteri ve İl Başkan Yardımcılıkları görevlerinde bulundu.

Şahinbey Belediye Meclisi’ne genç ve dinamik aday olan Since, Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve Cumhur ittifakının başarısı için yoğun çaba ve gayret içerisinde olduğunu belirtti.

Ekonomist Since, Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin de dediği gibi “Belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir… Ve aşkla sorunlara odaklanmaktır. Belediyecilik gülümseyen yüzdür, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir. Darda kalanların acil yardımıdır.” Biz de bu düsturdan hareketle adaylığımız ile seçim çalışmalarımıza Bismillah derken ilk sloganımız olarak da “ORTAK AKIL VE HİZMET AŞKIYLA ŞAHİNBEY’İMİZE HİZMETE ADAYIM” sözlerini benimseyerek hem Ortak Akıl’a verdiğimiz önemi hem de içimizde yanan Hizmet Aşkını belirtmeye çalışmıştık” dedi.

BEYAZAY” GÖNLÜMÜZDE SİZ AKLIMIZDA ŞAHİNBEY”

Yaşanabilir çağdaş kent ortamının temin edilmesini amaçladıklarını dile getiren Cumhur ittifakı Şahinbey ilçesinde MHP’den 24. Belediye Meclis üyeliğine aday olduğunu vurgulayan “Beyazay, İnşaallah 31 Mart 2019 seçimleriyle Şahinbey’imizde yeni bir dönem başlayacaktır” dedi

Ülkü ocakları il yöneticiliği, MHP Şehitkamil İlçe yöneticiliği, Milliyetçi Hareket Partisi il yöneticiliği 1 Kasım 2015 ve 24 Haziran 2018 tarihlerinde MHP’den Milletvekili adayı oldu. İnşaat, yatırım ve hayvancılık alanlarında faaliyet gösteren iş insanı Halil Beyaz neden aday olduğu konusunda da şu görüşlere yer verdi; “Milliyetçi Hareket Partisi’nin “Lider Ülke Türkiye” hedefi doğrultusundaki yerel yönetim anlayışımız olan “Üretken Belediyecilik” Şahinbey İlçemizde tezahür edecek. Partimizi ve 200 civarındaki mahallemizde yaşayan 1.000.000’a yakın halkımızı belediye meclisinde hakkaniyetli bir şekilde temsil edeceğim” dedi.

YILDIRIM “CUMHUR İTTİFAKI ZAFERLE SONUÇLANACAK”

31 Mart Yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı Şahinbey Belediye Başkan Adayı Mehmet Tahmazoğlu’nun listesinde MHP adına kontenjan adayı olan Alparslan Yıldırım,  “Önümüzdeki yerel seçimlerin Ülkemiz, Gazi Şehrimiz ve Şahinbey’imiz için hayırlar getirmesini dileyerek; “Türk Milleti’nin yeni bir demokrasi zaferine imza atacağına yürekten inanmakta ve buna ümitle bağlanmaktayız” dedi.

Endüstriyel Elektronik eğitimini başarıyla tamamlayan Alparslan Yıldırım,  2014 yılında MHP Şahinbey ilçe teşkilatında görev alan Halı sektöründe ithalat ve ihracata yönelik faaliyetlerde bulunan iş insanı Yıldırım, Yeterli yeşil alanların, spor alanlarının ve sosyal donatıların sağlandığı, Yoksulların ve dezavantajlı sosyal kesimlerin gözetildiği, Engelle vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak, Hizmette eşitlik ile vatandaşımıza hizmet için aday olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu; “Belediyecilikte sadece partili değil, halkın tüm kesimlerine hizmet edebilmek,  ilçenin en büyük sorunlarından birisi olan otopark sorununu çözmek, mağduriyetlere yol açan yapılan özel sitelerdeki projelere sadık kalınması anlayışıyla ve Şahinbey halkımızın  gönüllerini kazanmak adına aday oldum” dedi.

ASLAN “ ÇİFÇİMİZİN VE KÖYLÜMÜZÜN YANINDAYIZ”

Şahinbey Belediye Başkanlığı Cumhur İttifakının MHP adına  36. Sıra Meclis üyesi adayı olarak listede yer alan İşçi emeklisi Nazir Aslan “Partimizin Şahinbey teşkilatı olarak  birlik ve beraberlik ruhu Şahinbey’i kazanacağımızın en büyük göstergesidir. Her şey çok iyi gidiyor. Aldığımız mesajlar çok olumlu. Hep birlikte bunu başaracağız” şeklinde konuştu.

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ortaklığından oluşan Cumhur ittifakı Şahinbey Belediyesi Meclis Üyesi

Nazir Aslan, Meclis üyeliği için yönetiminde bulunduğu MHP Şahinbey ilçe yönetim kurulu üyeliğinden istifa ederek neden meclis üyesi adayı olduğunu belirterek şöyle konuştu; “Özellikle dar gelirli vatandaşlarımızın sorunlarına çare olmak, ekonomik sıkıntı içerisinde olan çiftçimize daha fazla gübre ve tohum desteği sağlamak, üretilen ürünlerin değerinde karşılık bulması adına belediye meclisinde çalışmalarında bulunacağım” dedi. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU