memo

Bugun...
09-06-2018 19:42 Kategori: SİYASET

MHP'li Sermet Atay'dan Miting gibi açılış

MHP'li Sermet Atay'dan Miting gibi açılış
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep ikinci sıra milletvekili adayı Av. Sermet Atay'ın seçim koordinasyon merkezi açıldı. Partililerin ve vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği seçim koordinasyon merkezinin açılışı miting havasında gerçekleşti"

AV. SERMET ATAY'IN GÜVENCESİ VATANDAŞ
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep ikinci sıra milletvekili adayı Av. Sermet Atay'ın seçim koordinasyon merkezi açıldı. Partililerin ve vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği seçim koordinasyon merkezinin açılışı miting havasında gerçekleşti. 
 
 
 
AÇILIŞA ÇOK SAYIDA İNSAN KATILDI
 
MHP Gaziantep ikinci sıra milletvekili adayı Av. Sermet Atay'ın Sarıgüllük Mahallesi'ndeki seçim koordinasyon merkezi coşkuyla açıldı. Partililerin ve vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği seçim koordinasyon merkezinin açılışı miting havasında gerçekleşti. Açılışa MHP Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik, MHP Şahinbey İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Fuat Yozbatıran'ın yanı sıra çok sayıda partili katıldı.
 
OYLARINA TALİBİZ
 
Seçim koordinasyon merkezinin açılışında konuşma yapan Av. Sermet Atay, güvencelerinin vatandaş olduğunu kaydederek, "Biz sırtımızı sadece vatandaşa dayadık. Tek güvencemiz de onlar. Çünkü onlar her şeyin farkında. O yüzden vatandaşımızın oylarına talibiz" dedi.
 
 
 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU