memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

07-12-2018 16:19 Kategori: SİYASET

MHP'li Özer başvurusunu yaptı: Şahinbey'den aday

MHP'li Özer başvurusunu yaptı: Şahinbey'den aday
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"2019 yerel seçimlerine iddialı hazırlanan MHP'ye Aday Adayı başvurularında patlama yaşanıyor. Başvuranlar arasında MHP'nin Oğuzeli birinci sıra Büyükşehir Meclis üyesi Reslan Özer bu kez Şahinbey'den aday oldu."

31 Mart 2019 Yerel Yönetimlerde görev almak isteyenler için MHP’de başvuru süreci devam ediyor. Yerel seçimler öncesi kilit parti durumuna gelen ve trenti her geçen gün yükselen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanlığına, Merkez ilçe başkanlıklarına ve taşra ilçelerine  Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvuru talepleri her geçengün artarak yükseliyor. Adaylık başvurusunu yapanlardar biriside tecrübeli siyasetci Oğuzeli MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Reslan Özer'de bu kez başvurusunu Şahinbey ilçesi için yaptı.

TECRÜBESİNİ ŞAHİNBEY'E YANSITACAK

Oğuzeli ilçesinin MHP'li beylediyesini temsilen Büyükşehir Belediye meclis üyeliğini başarılı bir şekilde temsil eden Reslan Özer,  MHP'nin kurucu lideri merhum Alparslan Türkeş'in adının yaşatılması için meclise verdiği son önergeyle Gaziantep’te önemli bir bulvara isminin verilmesini sağladı. Özer, meclisteki tecrübelerini bu kez Şahinbey ilçe belediyesine yansıtmak için kolları sıvadı. 

ÖZER HİZMETE TALİP OLDU

MHP Meclis üyesi Reslan Özer siyasete neden girdiğini ve siyasi tercihini neden Milliyetçi Hareket Partisinde sürdürdüğünü konusunda şu açıklamayı yaptı; "Benim Ülkem, Benim memleketim bilincini yürüten MHP'de siyaset yapmaktan gurur duyuyorum. Görev yaptığım Büyükşehir Belediye meclisi üyeliğim sırasında temsil ettiğim ilçemin sorumluluk alanına giren  modern  yolların yapılma hususunda ciddi girişimlerimiz olmuştur.  5 yıllık  dönem sürecinde yapıcı çözüm odaklı bir şekilde Oğuzeli Belediyesini iyi bir şekilde temsil etmeye çalıştım.  Belediye Meclisinin plan ve bütçe komisyonun daimi üyesi olarak hak hukuk ve adaletten ve milli menfatlerden ödün vermedim " dedi. 

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU