memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

14-03-2019 13:28 Kategori: SİYASET

Meral Akşener Gaziantep'e miting için geliyor

Meral Akşener Gaziantep'e miting için geliyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında 19 Mart Salı günü Gaziantep'e geliyor."

Genel Başkan Meral Akşener Millet ittifakının Gaziantep Büşükşehir Belediye Başkan adayı Av. Ejder Demir'e destek vermek için 19 Mart'ta Gaziantep'te demokrasi meydanında miting yapacağı öğrenildi. www.memohaber.com haber merkezine gelen son dakika bilgilerine göre, Genel Başkan Akşener'in Gaziantep Programında özel toplantı ve görüşmeler yacağıda belirtildi.

Ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da programa dahil edilmesi için uygun bir saat ayarlaması için büyük çaba sarf ettiği öğrenildi.   

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 19 Mart Salı günü Gaziantep'e geliyor. İYİ Parti-CHP Millet İttifakı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ejder Demir ve İYİ Parti Şehitkamil Adayı Bekir Öztekin ve Şahinbey Adayı Abdülhadi Bay'ın seçim çalışmalarına destek vermek ve yerel seçim öncesi Gaziantepliler ile buluşmak üzere Gaziantep'e gelecek olan Akşener'in Nizip ilçesine de gitmesi bekleniyor.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU