memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

09-01-2019 17:41 Kategori: SİYASET

İYİ Parti'de hareketlilik hız kesmeden devam ediyor

İYİ Parti'de hareketlilik hız kesmeden devam ediyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partilerde hareketlilik hız kesmeden devam ediyor."

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partilerde hareketlilik hız kesmeden devam ediyor. Gaziantep’te Millet İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak ismi geçen eski Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin’in bugün Ankara’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşeceği öğrenildi.
PARTİ UZUN ZAMANDIR ADAYINI BELİRLEMEYE ÇALIŞIYOR
CHP ile İYİ Parti’nin ittifak yaptığı Gaziantep’te başkan adayları netleşmeye başlıyor. İttifak çerçevesinde Büyükşehir Belediye Başkan adayı çıkartacak olan İYİ Parti uzun bir zamandır başkan adayını belirlemeye çalışıyor.
HEM ADAY ADAYLIĞINDAN HEM PARTİSİNDEN İSTİFA ETMİŞTİ
Daha önce Şehitkamil Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan ancak daha sonrasında gerekçeli sebepler göstererek hem belediye başkan aday adaylığından çekildiğini hem de AK Parti’den istifa ettiğini açıklayan Ak Parti kuruluşundan bu yana partinin içinde olan, Şehitkamil Belediye başkan yardımcılığı, Oğuzeli belediye başkanlığı görevinde de bulunan Bekir Öztekin’in ismi bugünlerde İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adaylığında geçiyor.
MERAL AKŞENER İLE GÖRÜŞECEK
Son günlerde Öztekin’in AK Parti’den istifa etmesinin ardından İYİ Parti ile temasa geçtiği ve büyükşehir belediye başkan aday adaylığına göz kırptığı kulislerde sıkça dillendiriliyor. Bugün başkan adaylığını görüşmek üzere Ankara’da olan Öztekin’in İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir görüşme yapması bekleniyor.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU