memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

24-09-2018 16:01 Kategori: SİYASET

İYİ Parti Milletvekili Filiz’den çirkin saldırıya kınama!

İYİ Parti Milletvekili Filiz’den çirkin saldırıya kınama!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. İ. Hüseyin Filiz, Malatya İl Başkanı Kenan Özdal ile İYİ Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı Levent Ekinci ve parti yöneticilerine yapılan saldırının ardından kınama mesajı yayımladı."

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. İ. Hüseyin Filiz, Malatya İl Başkanı Kenan Özdal ile İYİ Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı Levent Ekinci ve parti yöneticilerine yapılan saldırının ardından kınama mesajı yayımladı.

Mesajında, saldırıların hesabının hukuk çerçevesinde mutlaka sorulması gerektiğini ifade eden Filiz, “Malatya İl Başkanımız Kenan Özdal, Gençlik Kolları Başkanımız Levent Ekinci ve beraberindeki yöneticilerimize yapılan çirkin saldırıyı kınıyorum. Saldırganların yaptıkları kesinlikle yanlarına kar kalmamalı ve hukuk çerçevesinde hesap sorulmalı” dedi. İYİ Parti kadrolarının ülkemizde yaşanan olumsuzlukları cesurca dillendiren, haksızlıklar karşısında susmayıp, konuşan, sorgulayan, fikirleriyle mücadele eden yürekli insanlardan oluştuğunu dile getiren Filiz, mesajının devamında şunları kaydetti: 
“Fikirleriyle mücadele edenlere karşı fikirleriyle karşılık vermek yerine kaba kuvveti tercih edenleri önce Türk yargısına sonra da kamuoyunun vicdanına havale ediyoruz. Alçakça yapılan bu tür saldırıların İYİ Parti’nin hiçbir mensubunu yıldıramayacağını herkes  bilmelidir. Fikirlerimizin karşısında söyleyecek bir şey bulamayanlar kaba kuvvete başvururuyorlar. Saldırının ne amaçla yapıldığı ayrıca azmettiricisinin olup olmadığı araştırılıp, kamuoyuna bilgi verilmelidir. Bu saldırının amacı ve varsa asıl failler, azmettiriciler karanlıkta kalmamalıdır.”

Filiz, mesajının son bölümünde ise saldırıda yaralanan İYİ Parti Malatya İl Başkanı Kenan Özdal ile İYİ Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı Levent Ekinci ve beraberindeki parti yöneticilerine geçmiş olsun dileğinde bulundu.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU