memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

01-01-2019 14:13 Kategori: SİYASET

Hoca AK Partiden istifa etti: Yenilir yutulur şeyler söylemedi.

Hoca AK Partiden istifa etti: Yenilir yutulur şeyler söylemedi.
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te AK Parti'den Belediye Başkanı Seçilen, Partinin kuruluşundan buyana bürokraside ve partide önemli görevler alan Bekir Öztekin "Açtı ağzını yumdu gözünü" partisinden istifasını verdi. Öztekin "Memleketi kötü idare edenlerin karşısında siyasete devam edeceğim" dedi."

31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerinde Şehitkamil Belediye Başkan adayı olmak için AK parti il Başkanlığına müracaatını yapan eski Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin ani bir kararla Adayıl başvurusunu geri çekti ve şok bir kararla partisinden de istifa etti. İstifasını ve gerekçesini noter kanalıyla İl Başkanlığına gönderdi. Bekir Öztekin İYİ Parti ile görüşmeleri konusunda da  "Bundan sonra hürüm her siyasi parti ile de görüşebilirim" dedi. 

Bir dönem Şehitkamil Belediye Başkan yarndımcılığı görevini yürüten ve daha sonra AK Parti'den Oğuzeli'ne Belediye Başkanı Seçilen Bekir Öztekin istifa gerekçesini ve siyasete devam edip etmeme konusunundaki kararını  www.memohaber.com haber sitesi Genel yayın yönetmeni Mehmet Taşçı'ya anlattı. Partisinden istifa ettiğini ve bundan sonra hür olduğunu belirten Bekir Öztekin Şunları söyledi; " Siyaseti Bırakmadım. Yalnış siyaset yapanların karşısında dik durmak için, Adaletsizlik ve Hukuksuzluğun karşısında mücadele etmek için, Haksızlık ve yolsuzluk yapanlarla mücadeleye devam etmek için, Yasakların karşısında durabilmek için, Memleketi kötü idare edenlerin karşısında ve de Bu memlekette adam yok deyipde haksızlık edenlerin karşısında dim dik durmak için AK Partiden istifa ettim. Bu gerekçeyle de siyasete devam kararı aldım" dedi. 

 

 

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU