memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

12-10-2021 23:16 Kategori: SİYASET

Gaziantep İYİ Parti de istifa depremi!

Gaziantep İYİ Parti de istifa depremi!

"İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu yönetimde istediği değişikliğe genel merkez karşı çıkınca şok istifa kararı aldı."

İYİ Parti Gaziantep il Başkanı Avukat Oğuz Hocaoğlu'ndan şok istifa. İl başkanlığından ayrılışını Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın sosyal medya hesabı twitter dan duyurdu.

Gaziantep Teşkilatında yönetim kurulu üyeleri ile İl başkanı arasında yaşanan sıkıntının ardından istifa yaşandıği iddia edildi. www.memohaber.com haber merkezinin edindiği bilgilere göre, İYİ Parti İl başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu saha çalışmalarında yalnız kaldığı ve bu rahatsızlığı genel merkeze ileterek yönetim kurulunda değişiklik yapmak istedi. Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın bu değişikliğe karşı çıkınca İl Başkanı Hocaoğlu'nun bu kadro ile Gaziantep'te birinci parti olamayız. Bu nedenle affınızı istiyorum ve il başkanlığından istifa ediyorum dediği öğrenildi.

İYİ Parti İl başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu sosyal medya hesabından istifasını  şöyle duyurdu;

Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Beyle görüştüm. İyi Partinin Elazığ İl Başkanı Mahir Sönmez, Yönetim Kurulu üyeleriyle toplantı yaptıktan sonra istifa ettiğini açıkladı. 

Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Gaziantep İl Başkanının istifasını kendi sosyal medya hesabı twitter den işte bu şekilde duyurdu;

Beraber mücadele ettiğim tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sonuna kadar Partimin emrinde ve hizmetindeyim.

Zor günlerde İYİ Parti Gaziantep İl Başkanlığımızı üstlenen, mücadelesi ve çalışmalarıyla göz dolduran değerli kardeşim @AvHocaoglu kendi isteğiyle görevinden ayrılmıştır. İYİ Parti Ailesi'ndeki yeri bakidir. Hizmetleri için kendisine çok teşekkür ediyorum. Sağ olsun, var olsun.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ