memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

10-02-2019 22:51 Kategori: SİYASET

Ejder Demir'in Miting gibi açılışı:Vatandaşları coşturdu

Ejder Demir'in Miting gibi açılışı:Vatandaşları coşturdu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Millet ittifakının Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Ejder Demir seçim çalışmalarını Nurdağı ve Şahinbey ilçelerinde çalışarak hızlandırdı. Demir yüzlerce patrililerine mitinğ yaptı. Genel başkan gibi karşılandı. "

Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde yüzlerce partilinin katıldığı miting gibi seçi partisinin seçim bürosuna katılan Ejder Demir parti lideri gibi karşılandı.

Millet İttifakının Gaziantep İYİ Parti Adayı ilçe gezilerine katılrarak Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Ejder Demir Gaziantep için değişim vurgusu yaparak, "31 Mart akşamı Gaziantep'te güneşin doğuşunu izleyeceğiz inşallah.Yarabbi duy sesimizi. Yarabbi gör yüreğimizi. Nasıl ki kurtuluş savaşında sen Türksün ben Kürdüm, sen alevisin ben sünnüyüm inancı yoktu. Tek inanç vardı bu toprakların kurtuluşu.Bugün de diyoruzki 31 Mart'da alevisiyle sünnisiyle Türküyle Kürdüyle ayırım yapmaksızın Gaziantep'in geleceğine hep birlikte sahip çıkacağız" dedi. Demir'in konuşmaları sık sık Bozkur Ejder sloğanlarıyla kesildi. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU