memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

06-12-2018 15:39 Kategori: SİYASET

Cumhurbaşkanı, 14 ilin daha belediye başkan adaylarını açıkladı

Cumhurbaşkanı, 14 ilin daha belediye başkan adaylarını açıkladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 ilin daha belediye başkan adayını açıkladı. "

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 ilin daha belediye başkan adayını açıkladı.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

"Oldukça kapsamlı bir gündemle toplanan G20 Zirvesi'nde pek çok konuyu ele alma fırsatı bulduk. Devlet ve hükümet başkanları ile ikili görüşmeler, heyetler arası görüşmeler yaptık. Zirve sonuçlarıyla ilgili görüşlerimizi uluslararası medya ile paylaştık. Ardından Paraguay ve Venezuela'ya geçtik. Latin Amerika ve Karayipler bölgesinde geniş temsilcilik ağı kurduk.

"GÜRÜLTÜ VE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ OLUŞTURAN YÖNTEMLERİ TERK EDİYORUZ"

Adayları belirlerken çok dikkat ediyoruz. Gerek açık hava reklamcılığı, gerek internet mecrası partilere ve adaylara çok geniş iletişim imkanları sunuyor. Eski tarz kampanya yöntemleri şehrimizi kirleten bir hale geldi. 31 Mart seçim döneminden başlayarak görüntü ve gürültü kirliliği olan yöntemleri tamamen terk ediyoruz. Çevreye ve insana saygılı bir seçim kampanyası yürütme kararı aldık. Sadece seçim koordinasyon merkezlerinin olduğu yerde afiş ve bayraklarımız asılabilir. ama bunun dışında hiçbir yerde böyle bir görüntü kirliliğine asla müsaade etmeyecek. Belirlenen saatler dışında da asla otobüs dolaştırmayacak.

YEREL SEÇİMDE SOSYAL MEDYA

Şahsımın Twitter takipçi sayısı 13.5 milyona yaklaştı. Dünyada ilk sıralarda yer alıyoruz. Twitter'da yayınlanan mesajların görüntülenmesi 3 milyon ila 26 milyon arasında değişiyor. Yenikapı'da 1,5-2 milyon kişiyi bir araya getirdiğimizi düşündüğümüzde her tweetle birkaç Yenikapı topluyoruz demektir. Facebook'taki abone sayımız da 9 milyona dayandı. Sanal dünyadaki mecralar yanında araç giydirmelerimizi, açık hava reklam kanallarımızı, gazete reklamlarımızı yapmaya devam edeceğiz. Diğer partilerin de AK Parti'yi takip ederek aynı yoldan ilerleyeceklerine inanıyorum.

14 BELEDİYE BAŞKAN ADAYININ İSMİ

Ağrı: Savcı Sayan

Aksaray: Evren Dinçer

Bilecik: Nihat Can

Erzincan: Cemalettin Başsoy

Edirne: Koray Uymaz

Iğdır: Adil Aşırım

Isparta: Şükrü Başdeğirmen

Kars: Ensar Erdoğdu

Kırşehir: Yaşar Bahçeci

Kütahya: Ahmet Sami Kutlu

Siirt: Ali İlbaş

Tunceli: Gökhan Arasan

Van Büyükşehir Belediyesi: Necdet Takva

Zonguldak: Ömer Selim Alan

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU