memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

05-01-2019 10:20 Kategori: SİYASET

CHP'nin Gaziantep İl Başkanı Meriç: Ankara'ya çağrıldı

CHP'nin Gaziantep İl Başkanı Meriç: Ankara'ya çağrıldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"CHP Genel Merkezi Gaziantep İl Başkanlığına atama yaptığı yeni il başkanı Melih Meriç'i Ankara'ya çağırdı. Meriç Akşam uçakla gitti."

CHP Genel Merkezi'nin  Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu ve il yönetimini görevden almasından sonra Genel Merkez  Avukat Önder Alkurt'a  teklif götürdü.  Kabul etmeyince İl Başkanlığı görevini Melih Meriç'e vermek için Ankara'ya çağırdı

CHP Genel Merkezi'nin  Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu ve il yönetimini görevden alması ile adı il bşkanlığı için geçen Avukat Önder Alkurt ilginç açıklamalar yaptı. Av. Alkurt " Siyaset- Hukuk"ikilimine son noktayı koydu.

CHP Gaziantep İl Başkanlığı için adı hep ön planda olan Av. Önder Alkurt, CHP Gemnel Merkezi ile yaptığı görüşmeyi, gaziantephaberler.com'dan Atilla Karaduman'a değerlendirdi.

Karaduman'ın soruları üzerine Alkurt, " CHP Genel Merkezi ile görüştüm. Bana teklifte bulundular. Ben " Şu anda hukuksal mücadele, siyasal mücadeleden daha önemlidir. Zira şu anda elimizde bakmamız gereken 300-400 dosya var." dedim. Bu gerçekten böyle. İnsanlar bize güvenerek savunman olmamızı istemişler. Bunları gözardı edemezdim. İl Başkanlığı görevini kabul etseydim, bu dosyaları bırakmam gerekirdi. Onun için CHP Gaziantep İl Başkanlığı görevini kabul etmedim.

İL BAŞKANI KİM OLACAK

Atilla Karaduman'ın " Peki kim CHP Gaziantep İl Başkanı olacak" sorusunu ise Alkurt, " Şu anda Melih Meriç Uçakla Ankaraya hareket etti. İl Başkanlığı görevi için " dedi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Gaziantephaberler.com
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU