memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

08-01-2019 13:16 Kategori: SİYASET

CHP'li Melih Meriç hastaneye kaldırıldı: İl Başkanı Olacaktı.

CHP'li Melih Meriç hastaneye kaldırıldı: İl Başkanı Olacaktı.
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" CHP Gaziantep İl Başkanlığı için geçen Ankara'ya çağrılan Melih Meriç, Ankara’da hastaneye kaldırıldı. Gribal enfeksiyona yakalanan Melih Meriç, dünden beri hastanede tedavi görüyor"

CHP Gaziantep İl Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin geçtiğimiz hafta içersinde Genel Merkez tarafından görveden alınmasının ardından yeni İl Başkanlığı için görev almak üzere Genel Merkeze çağrılan Melih Meriç, Ankara’da hastaneye kaldırıldı. Gribal enfeksiyona yakalanan Melih Meriç, dünden beri hastanede tedavi görüyor.

Öteyandan Melih Meriç'in görev alması beklenirken, kulislere Son Dakika olarak gelen bilgilere göre, İl Başkanlığı için yeniden Reis Reisoğlu'nun adı gündeme bomba gibi düştü.

Hafta sonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmek üzere Ankara’ya giden Melih Meriç, yoğun iş temposuna daha fazla dayanamadı ve Gribal enfeksiyona yakalandı. Günlerdir grip salgınıyla mücadele eden Meriç’in, Ankara’nın soğuk havasında hastalığı nüksetti. Dün akşam saatlerinde hastaneye kaldırılan Melih Meriç’e serum tedavi yapıldı.

Özel bir hastanede tedavisine başlanan Meriç’in sağlık durumunun iyi olduğu gün içerisinde taburcu olması bekleniyor.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU