memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

09-01-2019 18:24 Kategori: SİYASET

CHP'de Reisoğlu ağır basıyor!..

CHP'de Reisoğlu ağır basıyor!..
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"CHP Merkez Yürütme Kurulu tarafından görevinden alınan Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu’nun görevden alınmasının ardından CHP’de İl başkanlığına kimin atanacağı merakla beklenirken 8 ilçe başkanının imzasıyla genel merkeze 4 isim gönderdi. "

CHP Merkez Yürütme Kurulu tarafından görevinden alınan Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu’nun görevden alınmasının ardından CHP’de İl başkanlığına kimin atanacağı merakla beklenirken 8 ilçe başkanının imzasıyla genel merkeze 4 isim gönderdi. Reis Reisoğlu, Mustafa Aslan, Mehmet Neşet Uçar ve Lütfü Demir’in isimlerinin bulunduğu listede Şehitkamil İlçe Başkanı Av. Umut Yılmaz’ın imzasının bulunamaması dikkatlerden kaçmadı. 
4 İSİM BELİRLEDİLER 
CHP Genel Merkezi tarafından parti iç tüzüğüne aykırı davrandığı gerekçesiyle Hayri Sucu ve yönetimin görevine son verilmesinin ardından parti il başkanı arayışlarını sürdürüyor. Şahinbey, Oğuzeli, Araban, Karkamış, Nizip, İslahiye, Nurdağı ve Yavuzeli ilçe başkanları bir araya gelerek il başkanı olması gereken 4 isim üzerinde karar kıldı. 
REİS REİSOĞLU AĞIR BASIYOR
Islak imzalı olarak CHP Genel Merkezi’ne gönderdikleri metinde Reis Reisoğlu, Mustafa Aslan, Mehmet Neşet Uçar ve Lütfü Demir’in isimleri geçerken bu isimler arasında il başkanının Reis Reisoğlu olmasına muhtemel gözle bakıldığı ilk gelen bilgiler arasında yer alıyor. 

PARTİ MECLİSİNDE GÖRÜŞÜLDÜ 
Bu 4 ismin parti meclisinde görüşüldüğü bu isimler içerisinde Reis Reisoğlu’nun isminin onay geldikten sonra açıklanması bekleniyor. 
TEK TEK ARANDILAR 
Genel merkezin ıslak imzalı kağıtta ismi geçen kişileri tek tek arayarak görüş alışverişinde bulunduğu ve Reis Reisoğlu isminde karar kılındığı öğrenildi. 
ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANI İMZALAMADI
Öte yandan 8 ilçe başkanının imzalayıp sadece Şehitkamil ilçe Başkanı Umut Yılmaz’ın imzalamaması ise kafalarda soru işareti bıraktı.  
CHP GENEL SEKRETERLİĞİ’NE GÖNDERDİĞİ YAZIDA NE YAZIYOR? 
CHP Gaziantep İl Başkanı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri 04.01.2019 tarihinde MYK kararıyla görevden alınmıştır. Boşalan CHP Gaziantep l Başkanlığına, örgütü bilen önümüzdeki Yerel Yönetimler Seçimlerinde örgütü taşıyabilecek Gaziantep’te partiyi yönetme vasfına sahip olduğuna inandığımız aşağıda isimleri belirtilen kişilerin değerlendirilerek atanmasını İlçe Başkanları olarak takdirlerinize saygılarımızla arz ederiz. 
İl Başkanlığına atanmasını önerdiğimiz isimler: Reis Reisoğlu, Mustafa Aslan, Mehmet Neşet Uçar, Lütfü Demir.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Hakan , 09-01-2019 16:43 aşağıdaki yorumu yaptı. Yani diyorlar ki bu dört ismi biz veriyoruz siz hangisini seçerseniz seçin 4’ü de aynı bunların. Hiç biri birbirinden farklı değil! Pehhh bunların parti içerisinde karşılığı yok kardeşim. Halk iğreniyor partililer iğreniyor bu isimlerden. Ben bunları seven gerçekten partili kimseyi tanımıyorum.
yorumlar Hakan , 09-01-2019 16:42 aşağıdaki yorumu yaptı. Yani diyorlar ki bu dört ismi biz veriyoruz siz hangisini seçerseniz seçin 4’ü de aynı bunların. Hiç biri birbirinden farklı değil! Pehhh bunların parti içerisinde karşılığı yok kardeşim. Halk iğreniyor partililer iğreniyor bu isimlerden. Ben bunları seven gerçekten partili kimseyi tanımıyorum.
FACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU