memo

Bugun...
09-06-2018 11:18 Kategori: SİYASET

Çelik hayalleri gerçekleştirmek iddiasıyla yola çıktı

Çelik hayalleri gerçekleştirmek iddiasıyla yola çıktı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili adayı Serdar Çelik 24 Haziran seçimleri için harıl harıl çalışıyor. "

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili adayı Serdar Çelik 24 Haziran seçimleri için harıl harıl çalışıyor. Çalışmaları kapsamında Memohaber'i ziyaret ederek yapılması gerekenleri anlatan Demir, sağlık sektörü üzerine durdu. Sektörle ilgili yatırımların yetersiz olduğunu belirten Çelik, "Gaziantep bölgenin sağlık üssü olamamasının nedeni sektöre yatırımın az olması. Ancak yatırımlar arttırılmalı ve Gaziantep bölgenin sağlık üssü mutlaka olmalı" dedi. 

SAĞLIK SEKTÖRÜNE YATIRIMLAR MUTLAKA ARTMALI

Memohaber Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Taşçı'ya konuşan MHP milletvekili adayı Serdar Çelik, sağlık sektörünün önünün açılması gerektiği söyledi. Gaziantep'in jeopolitik durumunun oldukta önemli olduğunu ve sınır kenti olması sebebiyle sağlığa yatırımın arttırılarak bölgenin sağlık üssü haline getirilmesi gerektiğini belirten Çelik, "Sağlık, kulak ardı edilecek bir konu değil. Dolayısıyla Gaziantep de konumu itibariyle kritik bir bölgede. Mutlaka sağlık üssü olmalı ancak bunun için de mutlak suretle yatırımlar artmalı" dedi. 

HAYALLERİ GERÇEĞE ÇEVİRMEK İÇİN ADAY OLDUK

Sağlık sektörüne yatırımları arttırmadan Gaziantep'in sağlık üssü olmasının bir hayalden öte gidemeyeceğini kaydeden Çelik, "Hayallerin gerçeğe dönmesi için icraat ve yatırım lazım. Elimizi taşın altına koymalı ve bu işi başarmalıyız. Hayallerden çıkıp hayalleri gerçeğe dönüştürmeliyiz. Bizler bu hayalleri gerçekleştirmek için aday olduk. Gaziantep bize teveccüh gösterecek ve hayalleri gerçeğe dönüştürmek için meclise gideceğiz" diye konuştu.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU